Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintettek milyen? Kep

Szerintettek milyen? Kep

Figyelt kérdés

Sziasztok, meg kezdő vagyok 3-4 honapja foglalkozom tetovalassal. Meg kozel sem vagyok olyan szinten mint rajzilag. Szerintettek milyenek lettek?


1.

[link]


2.

[link]



2016. júl. 18. 13:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

2.

[link]

2016. júl. 18. 13:13
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó úton haladsz. Még van még mit pontosítani de szerintem menni fog. :)
2016. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne erőltesd .. mert nem fog javulni...
2016. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Koszonom:) 2. En nem igy gondolom... Kar lenne, feladnom hiszen rengetteg penzt es idot fektettem mar bele... Es ami, a legfontosabb az h nagyon szeretem amit csinálok... Ugy érzem h van hova fejlődnöm es meg tudok is fejlődni... Első tattomhoz kepest sokkal jobb vagyok. Bar én soha, nem voltam magammal megeledve. Se rajzilag sem ahogy tetovalok. Bar lehet, akkor is igy gondolnal ha pro lennek. Tetovalass sokkal másabb mint, a rajz. Rajnal sok tapasztalatom van a tetoválással ellenben szinte semmi. Rajtam is szinte a 0nal kezdtem es egy ev alatt, eljutottam arra a szintre h sok tetováló meg fele igy sem tud rajzolni mint én. Nem nagykepusegbol irtam ezt v valami... Szerintem mindenki tud fejlődni kérdé az h mennyire akarja...
2016. júl. 18. 14:07
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nagyon jók csak így tovább! :* Gyakorlat teszi a mestert... elsőre nem rosszak 18L
2016. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ezek egy kezdőhöz képest nagyon jók! Hány embert tetováltál eddig? És mikor kezdted?
2016. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Fuu hát köszönöm mindenkinek, a kedves szavakat. :) 6. Igazából 2 éve kezdtem, 1-2 hónapot tattoztam. Majd abba hagytam, mert rajzilag 0 voltam... 2 év után most kezdtem újra úgy hogy 1 évet, hát közel egy évet folyamatosan rajzoltam egész nap! Jelenleg durván 4 hónapja tattozhatok. Nem tudom hány embert vartam ki... Nem számolom.. Nincs sok vendégem 1 héten 4-5 ember szokott lenni a max! Hogy őszinte, legyek én más embereken gyakoroltam és saját magamon...


2éve :

Gyakorló bőre.:


[link]


4 hónapos tattom saját magamra.:


[link]


1 éve így rajzomta.:

[link]


Most pedig így rajzolok.:


1.

Rózsa:

[link]


2.

Portré( Portrékan nagyon szeretek rajzolni.)

[link]


Alsó része gyorsmegoldás... majd egyszer ki dolgozom rendesen, háttérrel meg minden.:D


Sokan szerintem, megismeri ezeket a rajzokat, mert volt hogy feltettem már.:P A rózsa igazából a barátnőmnek készült... A portré pedig Azának(a képen Aza szerepel)


Itt a kép amiről készült.:


[link]

2016. júl. 18. 14:50
 8/23 anonim ***** válasza:

Nagyon jól fejlődsz! :) Csak így tovább! :*

Egyébként milyen szalonban melózol?

2016. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8. Szalonba?:D Hát attól, még messze vagyok hogy egy elismert szalonba dolgozzak.:D Azért, is írtam hogy elismert, mert bárki nyithat szalont, komolyabb tudás nélkül is... De ott ahol, komoly profi tetkósok vannak hát, ott kb be elzavarnának ilyen tudással. Nincs szalonom... Otthon dolgozom. Persze nem ebből, élek... Van ez mellet, munkahelyem is... De ettől, függetlenül normális és nagyon streril környezetben dolgozom.
2016. júl. 18. 15:26
 10/23 pinkpancser ***** válasza:
Nem rossz, de a fotózással van még tanulnivaló :) Ugyanarról csinálj több képet (más beállítások, vakuhasználat...) és a legjobbat töltsd fel.
2016. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!