Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ugyanazzal készítessem akivel...

Ugyanazzal készítessem akivel jó tapasztalataim voltak, még akkor is, ha el tér a stilusától?

Figyelt kérdés

A Második tetoválásomat ugyanazzal az alkotóval szeretném elkészítettni, aki az elsőt is csinálta. A problémám viszont, hogy ő stílusban a "neotradicionális"-at követi, legyen az vonalas vagy színes.


Amit csináltatnék az egy képregény paneljének egy részlete vagy karaktere...nem tudom, hogy nála csináltassam annak ellenére, hogy más a stílusa vagy keressek mást portfólió alapján aki készített már hasonlót?


Mivel képregény így vonalas és maximum shade kell rá.A kérdés azért merült fel, mert nem akarok rá kérdezni nála, mivel kissé kellemetlen szerintem (hiába van majdnem minden alkotó oldalán vagy leírásában h:"Keress bátran, bármilyen ötlettel!" vagy hasonló... )


*plus info:Akivel az elsőt csináltattam öt ajánlás útján, illetve utána is, hosszas mérlegelés alapján választottam biztosra. ~)


Arra kérek mindenkit, hogy értelmes választ írjon, HA ír is valamit. Tudom, kicsit (nagyon) sikerült túl gondolni, viszont egy életre szól és nem csak maga a tetoválás az ami megmarad, hanem az ahogy a tetováló készíti. Legalábbis számomra. Köszönöm



2021. szept. 29. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A két stílus annyira nincs messze egymástól.


Az már rajta múlik hogy vállalja-e

2021. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel konkrét mintáról van szó, gondolom tudsz vinni róla képet, amit körbe tud rajzolni indigóval, tehát valószínűleg meg tudja csinálni, akkor is, ha nem kifejezetten az ő stílusa. De legjobb, ha megkérdezed, ha valóban jó tetováló, akkor fel tudja mérni, hogy meg tudja-e csinálni olyanra, amilyenre szeretnéd.
2021. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!