Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki ismer olyan ügyvédet,...

Ki ismer olyan ügyvédet, ügyészt vagy bírót akinek van tetoválása?

Figyelt kérdés
Állítólag a jogász szakmában még jobban összekapcsolódik a tetoválás és a bűnözés előítélet mint a "hétköznapi" életben. Kíváncsi vagyok, hogy ki ismer olyan jogi végzettségű embert akin van tetoválás.

2021. okt. 8. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Ismerek olyan bírót, ügyészt ügyvédet aki tetovált.
Ügyész, bíró, ügyvéd vagyok és van tetoválásom
Nem ismerek.
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3 tetovált ügyvéd ismerősöm is van.

Mindnek olyan helyen van, ahol adott esetben takarható. Az egyiknek pl teli hátas tetoválása van.

2021. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

#1

És ilyenek ítélkeznek mások felett... Akinek vannak szemléletei, kedvel egy ideológiát, valahova tartozni akar, az minek megy ügyvédnek? Mások életét tönkre tenni?

Ez vetekszik azzal amikor egy ügyvédnő letudja a "műszakját" és bőrcuccban valahol dominaként csinálja egy hapsival...


Ezek a legbetegebb emberek, nem az átlag bűnözők...

2021. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetováltam már egy csomó joghallgatót, rendõrt, nyomozót is szóval ja. Egyetemi városban dolgozom, van kriminológia szak, szoktak jönni.


Azt, hogy ismerem õket, azért nem mondanám.

2021. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 elég elavultan gondolkodsz...
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2, mint tetovált ember, ezért preferálom a tetovált orvosokat, fogorvosokat, stb. mert sosem adnám magamat az olyanok kezébe akik úgy gondolkoznak mint te. Tetoválás vagy se, olyanban inkább bízok akirõl tudom, hogy a tények alapján ítél, mert az elõítéletek életekbe kerülhetnek…ha nem tetszik a szemem színe, az ne befolyásolja már.


A legtöbb tetovált ember meg pont leśzarja hogy neked van-e.


A domina meg részletes anatómiai ismeretekkel, kiválló kommunikációs képességekkel rendelkezik, és tiszteli ha nemet mondanak neki.

Az egész kink közösség baromira odafigyel hogy kiszûrje azokat, akik nem biztonságosan játszanak, több tapasztalatot hazudnak mint van nekik vagy akikre a nemi erõszaknak még csak a gyanuja is vetült.


Szóval ja, valszeg korrekt a csaj, én bíznék benne mint ügyvéd.

Ettõl jobb referenciát nem is adhatott volna.

2021. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ideológia az, ha valakinek tetoválása van? Hasonló a festett szőkék vagy műkörömmel rendelkezők ideológiájához?
2021. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek egy jogászt, ügyvédet, ügyészt se akin a munkája során látható helyen lenne tetoválása, azt hogy máshol van-e rajtuk akiket ismerek azt nem tudom.

Szerintem a felsorolt szakmákban inkább a fiatalabb generációnak lehet tetoválása, egy 50 körüli ügyvéd/ügyész szerintem olyan körökben mozog, ahol nem igazából 'elfogadott' a tetoválás. Öltönyhöz nem megy a tetkó látható helyen, olyan mint a fehér zokni fekete makkos cipő kombó :) Bárhogy nézzük, inkább kb. a 40 alattiaknál divat a tetoválás, persze van ennél idősebb ember is aki varrat magára, én mondjuk 40 évesen jutottam el odáig anno, hogy születésnapomra varrattam magamra egy szolid mintát, és nem mutogatom, nyáron néha látszik, de magamnak varrattam, én tudom mit jelent számomra, mire emlékeztet, nem járok direkt olyan ruhákba hogy villantsam. Visszatérve a -főleg- 40 feletti irodisták, meg 'nyakkendősök' között sok a tetoválás ellenes, nekem konkrétan nővérem nem akart szóba állni velem hetekig mert tetováltattam magam - ki voltam akadva hogy lehet valaki ennyire begyöpösödött?! Az ujjakra, kézfejre, nyakra történő tetoválás egy ügyvédnél-ügyésznél elég maffiás hatást keltene, az a társadalmi réteg nem olyan gondolkodásmódú, hogy divat legyen a tetoválás, illetve mondjuk ki, vannak szakmák ahol visszatetsző a hivalkodó tetoválás. Meg a kb. '70-es évek előtt születettekben is van egy olyan sztereotípia hogy a tetovált ember az bűnöző. Persze mindez nagy általánosságra vonatkozik, mindig vannak kivételek.

Egy ügyvédnek-ügyésznek stb szerintem is csak olyan tetoválása legyen, ami a munkája során eltakarható.

2021. okt. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyvédet ismerek, viszont amikor tárgyaláson van, mindig eltakarja hosszú újú ingben van
2023. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tarkóján van vonalkódos tetoválás és agent 47-ként hivatkoznak reá
2023. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!