Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a hegtetovál...

Mi a véleményetek a hegtetoválásról?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és nekem tetszik és van is rajtam
Nő vagyok és nekem tetszik és van is rajtam
Férfi vagyok és nekem tetszik és szeretnék majd egyszer
Nő vagyok és nekem tetszik és szeretnék majd egyszer
Férfi vagyok és nekem másokon tetszik, de rám nem kellene
Nő vagyok és nekem másokon tetszik, de rám nem kellene
Férfi vagyok és nekem nem tetszik, de nem is zavar
Nő vagyok és nekem nem tetszik, de nem is zavar
Férfi vagyok és nekem nagyon nem tetszik
Nő vagyok és nekem nagyon nem tetszik
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Magát a tetoválást is elég hülyeségnek tartom (de azt legalább el lehet tüntetni), erre meg jelzőt se nagyon találok hirtelen.
2021. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Tetszeni tetszik, csak azért nem csináltatnék ilyet, mert teljesen kiszámíthatatlan, hogy mennyire egyenletesen hegesedik a gyógyulás során.
2021. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Vannak tetoválásaim és hegeim is, (epeműtét, császármetszés helye), de sosem csináltatnék hegre.
2021. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Tetszeni tetszik de az első vágásnál valószínű lefordulnék a székrőll szóval semmi pénzért nem csináltatnék.
2021. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én elsősorban a fájdalom miatt próbáltam volna ki. Ha már úgyis heg lesz rajtam, akkor legyen szép formája, jelképezzen is valami számomra fontosat. De végül a hagyományos tetkó mellett döntöttem, mert az jobban tetszett, és a minta végleges, a fájdalom elmúlik.

Egyébként nagy előnye, hogy nem kerül a bőrbe semmilyen idegen anyag.

2021. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nope
2021. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Undorító, deviáns, magamutogató értelmetlen szarság. Arra jó, hogy beárazza a viselőjét.
2023. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát...

Én "fénykoromban", vagy 25 éve, a bal vállamba pengével bevéstem a "VHK" és alá a "Nincs más megoldás" szövegeket, mai napig látszik. De alig. Érdekes, hogy ezt sem bántam meg soha, valahogy mindig velem volt és most így 48 évesen olyan gondolatok jönnek, hogy talán meg kellene csináltatni normálisan :)

Nem, nem Bivalyröcsögén dolgozom segédmunkásként a helyi disznóólban és a helyi kocsmában osztom az észt, egészen más a szint, szép családom is van...

Nem tudom, mit mondjak, általában nem jó ötlet, én a kivétel lehetek...

2023. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!