Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mire kell készülnöm ha tetkót...

Mire kell készülnöm ha tetkót szeretnék?

Figyelt kérdés

18 éves multam ezért szeretnék egy tetkót… tisztában vagyok vele hogy valahol nagyon fáj valahol kevésbé. De mégis mire kell számítanom?

Vagy hogyan csinálják?



2021. okt. 28. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalom mindenkinél más attól függ mekkora a fájdalomküszöböd. Nálam úgy volt, hogy számítógépen megszerkesztette a mintát kinyomtatta aztán egy indigó lapra átrajzolta és mint a matricás tetkó a bőrömön maradt a minta. Lefertőtleníti és elkezdi igazából nekem olyan volt mintha egy tollat

erősebben rányomtak volna a bőrőmre és úgy rajzoltak volna rá egy kis zsibbadó érzéssel fűszerezve. De kinek mi. Csontnál érzékenyebb pl boka vagy csukló. De ott is kibirható.

2021. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok még annyit, hogy nekem jobban fájt utána mint miközben csinálták. Miután megcsinálták egy ideig égető érzés volt. Ja és egy pár napig fóliázni kell illetve kenegetni de ezt majd ott el mondják, hogy mit nem szabad vele csinálni illetve mivel kell kenni stb.
2021. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj olyan nagyon. Amíg csinálják, addig inkább bizsergető érzés, utána fájhat kicsit jobban, de teljesen kibírható.

Sokkal fontosabb, hogy nagyon alaposan gondold át, milyen tetkót szeretnél, és pontosan hová.

2021. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
18 éves múlt hát kell neki egy tetkó. Micsoda impozáns belépő a nagykorúak világába! Ja, nem! Az ajtó amin készülsz belépni az a nagykorú proliké és nem a nagykorú kultúrembereké.
2021. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!