Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jan.22-én lesz egy visszérműté...

Jan.22-én lesz egy visszérműtétem, amitől rettentően félek. Van e olyas valaki aki túl esett már ilyen műtéten? Mire kell fel készülnöm fog e fájni stb?

Figyelt kérdés
Visszérműtét
2013. jan. 9. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj tőle!

Nekem már volt. Tizenvalahány éve, utána nem újult ki sehol sem.

Ha befáslizzák a lábad, és borzalmasan szorít, akkor szólj, hogy kicsit lazítsanak rajta!

2013. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy ismerősömet nemrég műtötték ilyennel. Mondjuk amúgy sem szokott panaszkodni, de azt mondta neki egyáltalán nem fájt. Pár napot nyugton kell maradni utána, de aztán fokozatosan már lehet mindent, viszonylag hamar. Mondjuk ez gondolom attól is függ, hogy mennyit vesznek ki.
2013. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönőm nektek a gyors választ és megnyugtató mondatokat.Ami kicsit még aggaszt hogy reggel túl leszek a műtéten és még aznap haza engednek nem tartanak bent megfigyelésen (ennek van előnye is mivel a legjobb otthon a családdal,de viszont hátránya is lehet hogy valami szövődmény közbe jöhet netán éjszakára és mivel mi falú helyen lakunk tőlünk kb 50-km-re van a legközelebbi kórház) Túl leszek rajta remélem komplikáció nélkül történik minden azért 22-én legyetek szívesek s gondoljatok rám :)
2013. jan. 9. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenképpen, meg szólok Tihanyi Tamásnak!
2013. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!