Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha vékony vagyok, és csinálok...

Ha vékony vagyok, és csinálok a hátamra egy tetoválást, de tegyük fel pár éven belül kigyúrnám magam Schwarzeneggerre, akkor a tetoválás eltorzulna?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd tetoválást csinálni egyszer, de még elég vékony vagyok, most kezdtem el edzeni járni. Tényleg olyat képzeljetek el, hogy fűszál, alig van valami izom rajtam. Nyilván nem leszek Schwarzenegger, de a célom hogy valahogy úgy nézzek ki, mint a Dávid szobor. Akkor ilyen változás mellett a tetoválás eltorzul?
2021. okt. 29. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Járjál el boxolni is és majd ha kemény leszel akkor jöhet a tetkó is.
2021. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon hasznos választ
2021. okt. 30. 01:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha aztnézzük,hogy a hátad elégsokat fog izmosodni akkor várható némi torzulás.

Valószinüleg jólfelismerhető marad de szélesedik és az izmoknál is várható látvány alakulás.


Én várnék vele, ez egy hosszú folyamat lesz,addigra változhat annyit az életed, hogy nem akarod vagy másmilyen tetoválást szeretnél.

2021. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszi a választ.
2021. okt. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!