Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mire érdemes figyelni tetoválá...

Mire érdemes figyelni tetoválás előtt?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek tetováltatni. Olvastam hogy például az alkohol fogyasztás nem ajánlott előtte vannak még ilyenek amikre oda kell figyelni?

2021. okt. 30. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Ne igyál az azt megelőző 48 órában alkoholt ha erre van mód, mert nagyon fogsz vérezni. Lehet amúgy is fogsz, de attól nem kell megijedni. Másra különösebben szerintem nem kell figyelni. Nekem volt már, hogy éjszakás szolgálatból mentem varratni, szóval úgy kb 24 órája nem aludtam, nem is kajáltam nagyon és pialtunk közben a tetoválóval. Nem volt semmi gond. És ne aggódj nem fáj!
2021. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Aludd ki magad kellemesen, egyél, de ne edd magad degeszre, vigyél magaddal hűvös, cukros üdítőt, illetve egy csokit. Érdemes a felületet előtte lévő napokban testápolózni, hogy kellően hidratált legyen. Alkoholt tényleg ne igyál, illetve fájdalomcsillapítót is csak akkor vegyél be, ha más fájdalomra szeded, mivel egyrészt nem segít a tetoválásban, másrészt a gyógyszerek metabolizmusa miatt kicsit jobban vérezhetsz, vagy rugalmatlan lesz a bőröd kicsit. Előtte ne szolizz, ne epilálj 2-3 nappal előtte lévő időben, borotválni majd ott helyben le fogják, ha olyan a helye a tetoválásnak. Ha vérhigítót, alvadásgátlót szednél, előre szólj a tetoválónak, illetve bármi más gyógyszer folytonos szedését is közöld vele.
2021. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy elég izgulos vagyok és a gyomromra eléggé rá megy néha, ha előtte is így lenne akkor egy normaflor megengedett? Vagy inkább ne?
2021. nov. 2. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normaflort nyugodtan, akár smectát is, vagy ha nagyon olyan akkor lopedium. Ezek nem hatnak a bőrre, csak a belekre. Citromfű tea is jó, enyhe nyugtató hatása van, de ne igyál sokat belőle, mert mint tea, ettől is telítődik a hólyag. De ne izgulj. Hidd el, kibírható. Persze teljesen egyénfüggő, én mellkas és comb tetoválásaimnál kicsit el is aludtam. Az első 5-10 perc rosszabb, utána nem vészes. Ha nem túl nagy a minta, akkor is olyan hamar eltelik az idő, hogy mire már újra fájna, kész is lesz.
2021. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Első 5-10perc?azt mondták 20 perc az egész 😀 (sajnos mindenre nagyon rá tudok izgulni:/)
2021. nov. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!