Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb hány éves kortól érdemes...

Kb hány éves kortól érdemes karra tetoválást csináltatni? És mikre kell figyelni? :-)

Figyelt kérdés
A 18 éves kor korai még ehhez? :-)
2016. febr. 2. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy neked korai-e? A te jogod eldönteni, hogy mit csinálsz a testeddel.

Azt, hogy mikortól érdemes, nem tudom. Nekem sosem lenne érdemes például.

2016. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken elkerik a szemelyidet es 18 eves kor alatt csak szuloi beleegyezessel varrathatsz.


Mit ertesz az alatt hogy mikortol "erdemes" es hogy "mikre kell figyelni"?

2016. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondol a kerdezo hogy meg fog e noni a karja
2016. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 22-25 éves korodig még sokat fog változni a gondolkodásod, véleményed a dolgokról, ráérsz még
2016. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sem a kerdesnek, sem az erkezett valaszoknak nem latom sok ertelmet.


A tetovalasokban nem az a jo hogy 5, 10, 20 ev mulva is tetszeni fognak nekunk, hanem az, hogy ha ranezunk emlekeztetnek arra az onmagunkra, akinek meg tetszett.


Az meg, hogy az emberunk karja noni fog termeszetes, a tetovalas majd nyulik vele.

2016. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a tetoválás nyulása nem oan parás mint gondoltam csuklodra tollal bazs fel ey * ot osz hajcsd me meg nyujcsd ki:'D
2016. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azzal tisztába vagyok hogy jól meg kell ezt a dolgot fontolni. Nem akarom hogy majd később egy elcseszett pacának tűnjön. Köszi a válaszokat :-)
2016. febr. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!