Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Orvos adhat tesifelmentést...

Orvos adhat tesifelmentést friss tetkó miatt?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam (anyja a háziorvosa) múltkor hozott igazolást mert friss tetoválása volt és kb 3 napig tartott


Holnap megyek varratni és utána én is tudok kérni igazolást háziorvostól vagy o.társamnak csak azért lehetett mert anyja az orvosa?



2021. okt. 31. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért.
2021. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor valami bőrgenyót ír rá. Amúgy...milyen suli az, ahol tetkó szabad, miközben anyucitól kell papír, hogy bibís a bőrikéje?
2021. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem ad
2021. nov. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem van olyan eset ahol ez indokolt lehet. A tetoválás utókezeléséhez hozzátartozik hogy ne érje nedvesség, márpedig egy tesiórán nehéz elkerülni az izzadást, valamint ha könnyen elérhető területen van, akkor könnyen belekapnak/megdobják ami egy nagyobb minta esetében igen fájdalmas tud lenni.
2021. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Háziorvos vagyok. Én nem adnék. Beszéld meg a tesitanárral!
2021. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

már adott, de elég orvosfüggő hogy ad e ahogy észrevettem

2021. nov. 7. 08:49
 7/7 $$$$$ ***** válasza:
82%
Én is középsuliban csináltattam az első tetkómat. Én siman oda mentem a tesi tanáromhoz. Megmondtam neki hogy most lett kész. És most a heten nem szeretnék tesizni mert nem tesz jót neki. Siman ramondta hogy okes.( Bár azt tegyük hozzá, hogy ez 12.ben volt. És nekem 9. töl egeszen addig egyszer se volt olyan,hogy nem volt nállam torna cucc vagy bármi kamu dolog miatt nem tesiztem. Meg mindig rendesen csinaltam minden gyakorlatot. Tehat kedvelt.) Mondjuk azota lett meg pár tetkóm. Egy ideje eleg komolyan edzek. Es mostmár siman lemegyeke edzeni az egy napos tetkóimmal is. Egyiknek se lett még baja. Nem szeretnélek erre bíztatni mert lehet csak nekem van szerencsém ilyen téren. Csak gondoltam leírom.
2021. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!