Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fájna és mennyibe...

Mennyire fájna és mennyibe kerülne ez a tetoválás?

Figyelt kérdés
A bal tenyeremre akarnám rátetováltatni azt hogy ,,BTS" és a bandájuknak a lógóját kb.2-3cm atmérőben a mutató ujjam alá. Ez mennyibe kerülne, milyen hosszú az elkészítése és mennyire lenne fájdalmas?

2021. nov. 23. 06:35
A kérdező szavazást indított:
Fájdalmas lenne és drága
Nem fájna nagyon és olcsó lenne
Fájdalmas-olcsó
Nem fájdalmas-drága
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon fájdalmas, mert ott nagyon sok idegvégződés van. Mellette nagyon nehezen gyógyul, mert folyamatos mozgásban van.

Illetve nagyon kevés tetováló vállalja el, nem szoktak tenyeret tetoválni.

2-3 centi ben egy logó egy összefolyt paca lesz amúgy.

2021. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%
A tenyérnél annyira nem lenne elviselhetetlenül fájdalmas szerintem (mondjuk ujjbegyhez képest), de egyetértek az előttem szólóval, egy paca lenne.
2021. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyik ismerősöm tetováltatott a tenyerére, nagyon nagyon gyorsan kikopott neki.
2021. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Semmi értelme a tenyeredre tetováltatni. A legtöbbet használt rész, baromi gyorsan kopik.
2021. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nem érdemes oda tetováltatni. Szerintem csak az tetováltasson tenyérre akin már nincs máshol hely. Ha ennyire a kezedre szeretnéd inkább kézfejre, bár az is hamar kopik, de azért valamivel tartósabb.
2021. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Fájni nem fájna vészesen de tenyeret nem érdemes tetováltatni mert főleg ha rossz minőségű tintával csinálják egy idő múlva összefolyna és csúnya lenne. BTS es tetkót én is akarok majd csak én a Love Yourself es szívecskét a csuklóm környékére.
2021. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha nem a tenyeremre, akkor hiva ajánlátok? Mert fontos, hogy mások ne vegyék annyira észre én viszont könnyen meg tudjam nézni.
2021. nov. 23. 21:19
 8/12 anonim válasza:
86%
Csukló, bicepsz?!
2021. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

A tenyeredet kb mindenki látja, hacsak nem élsz pl szibériában ahol 24/7 kell a kesztyű.


Bokát ajánlanám, vagy felkar belső részét, bár az jobban fáj.

2021. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre tedd, ahol kitölti a teret. Szóval ha pici lenne keress kisebb helyeket, pl csukló (hordhatsz órát), boka, nyak hátul a haj alatt, könyök felett, hátul?
2021. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!