Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elrontották a tetoválásomat,...

Elrontották a tetoválásomat, hol lenne érdemes leszedetni Budapesten belül? Személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi, aki már volt ilyen kezelésen, és pozitívan csalódott

Figyelt kérdés

Azt már nagyjából tudom mennyibe fog kerülni csak nem tudom hova menjek, eddig kinéztem az aestheticát és a dermaluxot csak aggaszt hogy nem nagyon töltöttek fel referenciákat

egy nagyjából 3-4 cms nap van az alkaromon, egyszerű, vékony vonalakból áll, és nagyon friss, 2 hetes, nem tudom hogy ilyen kor könnyebb e eltávolítani vagy később?

nagyon dühít a dolog, mert annyira tetszett ez a minta de elrontották..



2021. dec. 6. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Bolvári Beauty szalonba járok eltávolításra. Ugyan ők egy kozmetikai szalon, de a sminktetoválás miatt csinálnak eltávolítását is. Amiért még jók az az, hogy 2 féle eszközük is van. Lézerrel és biokémiai eltavolitasuk is van. Ez azért fontos, mert ha a lézer nem viszi a festéket, akkor a biokémiai segít áttörni és utána lehet tovább lezerezni.

A lányok szépen és óvatosan dolgoznak, nem fogják szétégetni lezerrel a bőröd.


Amúgy én eddig 8 alkalmon vagyok túl és azt hittem ilyenkorra már el lesz tüntetve, de még fog kelleni pár alkalom.

2021. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mit rontottak el ennyire rajta? Simán lehet, hogy egy másik tetováló helyre tudja hozni, van, aki direkt erre specializálódik. Ha rákeresel, hogy tattoo rework, akkor láthatod, hogy azért elrontott tetkókból is nagyon sok mindent ki lehet hozni.
2021. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért egy kártérítés megilletne téged a tetováló "művész"-től

Mondjuk, vissza adhatná a tetkó árát :)

2021. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ:)


#2 hát igazából a formáját, én nagyon aszimmetrikusnak látom


#3 gondoltam rá, csak az a baj, hogy ugye azt mondta fizetésnél hogy elektronikus számlát fog majd küldeni emailben, de nem kaptam szóval.. akár le is tagadhatja


azért is csalódás mert már rég kinéztem ezt a tetoválót, nagyon tetszettek a munkái, a gyógyult képei is, és úgy érzem mintha én lennék az a peches akiét sikerült jól elcsesznie, pedig ez tényleg egy egyszerű minta

2021. dec. 7. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, megírnád privátban, hogy kinél voltál? Nehogy véletlenül hozzá menjek, előre is köszönöm!
2021. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javíttatsd, hidd el sokkal jobban jársz. Ha nem lehet akkor inkább új mintvával fedés.
2021. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!