Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használtatok már derékfűzőt?...

Használtatok már derékfűzőt? Tudnátok tapasztalatot mondani? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen célra tervezed. Ha baj van a hátaddal és orvosi céllal kell akkor orvosnál érdeklődj. Ha csak úgy amúgy akkor elég sok helyen lehet kapni, én Sheinről rendeltem az enyémet. Viszont hosszútávú hordásra nem ajánlott mivel ezek nyilván nem túl minőségiek. 1-2 outfitemhez szoktam hordani, úgy nem káros de ha túlzásba viszed akkor akár még a hátadat is tönkretehetei
2021. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most vettem Legal Beauty fűzőt tartásjavításra, imádom. (A csere nagyon körülményes és ha nem stimmel a méret, nem veszik vissza, csak cserélik - szóval csak óvatosan.)

Enyhíti a hát és derékfájdalmakat rövid távon is - egyelőre csak napi pár órát hordom. Persze igyekszem a hátizmokat is erősíteni hosszú távon, mert ez a probléma oka.

2021. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!