Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Így érdemes tetoválást csinált...

Így érdemes tetoválást csináltatni? Nem fog tőle tönkremenni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Sose volt még tetoválásom szóval bocsi ha hülyeséget kérdezek. A helyzet az hogy kicsit szerencsétlen vagyok, sokszor felhorzsolom magam ha elesek, amin nem segít hogy olyan hobbijaim vannak amiben ez sűrűn megtörténik. Túrazni szoktam sokat, de haverokkal paintballazunk, szóval kék zöld foltos vagyok alapból :'D A vállamra szeretnék rakatni, az azért kevésbé szokott sérülni, de az biztos hogy a későbbiekben még simán lesz hogy véraláfutásos lesz, megnyomódik stb.

Érdemes így belevágni vagy inkább hagyjam a fenébe?


2021. dec. 30. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyílt seb keletkezik rajta akkor a gyógyulás után nyilván látszani fog egy kis heg. De ha a mintába bezavar a tetováló ezt szépen ki tudja javítani. Én is aggódtam emiatt mielőtt lett. A zúzódások véraláfutások nem okoznak gondot.
2021. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a választ
2021. dec. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!