Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyaron érdemes tetoválást...

Nyaron érdemes tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már anyukám emlékére egy tetoválást csináltatni, csak többen mondták hogy ne nyáron csinaltassam inkább. Szerintetek?? Jaj és szakacsként dolgozom.
2020. aug. 10. 11:21
 1/4 striga ***** válasza:
100%
Szerintem várj vele, gondolom megy az izzadás ezerrel szakácsként. Ki tudja lökni a festéket az izzadság, szerintem akkor fogj neki, amikor nincs olyan meleg.
2020. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a legrosszabb és elég kritikus az első pár napban. Várd meg, amíg kicsit lehűl az idő, vagy legalább egy pár napos hidegfrontot. Életed végéig rajtad lesz, nem érdemes elsietni.
2020. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mire kapsz időpontot, már ősz lesz. Legalábbis én azt tapasztaltam, hogy a jó tetoválók elég elfoglaltak, és nem úgy megy, hogy besétálsz a szalonba, és néhány órával később már fel is varrták a mintát :)
2020. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már rég meglenne csak ugye a vírus végett marciusban visszamondtak az időpontom, de akkor még várok vele köszönöm a válaszokat :)
2020. aug. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!