Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire jó ötlet első tetovál...

Mennyire jó ötlet első tetoválásnak egy nagyobb, egész mellkasra kiterjedő tetoválás felvarrása?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Fel kellett tenned a kérdést
2022. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem a kérdést. Miért ne lenne jó ötlet? Ha szeretnéd és biztos vagy benne, hajrá. Ha bizonytalan vagy és ki akarod próbálni, milyen az egész, kezdj egy pár centis mintával.
2022. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kételkedek, mert mivel első tetoválás, nem tudom milyen érzés. Amikor pedig már elkezdődött a felvarrás, nem mondhatom azt, hogy kész, állj.
2022. jan. 9. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ebben az esetben én várnék vele mindenképpen és kisebb mintát csináltatnék. Én is úgy voltam, mint te. Elsőnek egy 6 centis, majd 8 centis tetoválásom lett, most gondolkozok egy ezeknél nagyobban.
2022. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 $$$$$ ***** válasza:
57%
Nem annyira veszelyes. Siman ki lehet bírni. Nekem van egy pár tetkóm. Egyik se fájt annyira hogy nem bírtam volna ki. Mindet vegig beszélgettuk meg nevettük. Pedig van olyan ami több 8 órás nap volt(nyilvan volt benne par kaja szünet). De most pl.az utolso tetkom kb.3 ora volt. Ez nem egy olyan nagy minta. De ez a 3 ora szünet nelkul. Nem egy veszelyes dolog. Nem kell felni a fajdalomtol. Egyaltalan nem vészes.
2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Néző pont kérdése nekem is mondtak hogy pici minta elsőnek stb de eldöntöttem hogy mit akarok elsőnek már vagy tízen pár éve szóval egy 16cm-es alkar tetoválásom lett elsonek érzékeny részén is van nagy is bőven túl lehetett élni néhol szarabb volt ott max picit összeszorítottam a fogamat egy pillanatra és kész nem volt para
2022. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy akkor éppen oda nem feltétlenül a legjobb ötlet. Az érzést megszokni inkább egy kisebb, mondjuk hátra. Mellre nem éppen a legkellemesebb, pláne ott középtájon...:D Viszont nagyon jól tud kinézni.
2022. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!