Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az igaz h tetoválás felvarrása...

Vicky94 kérdése:

Az igaz h tetoválás felvarrása után pár napig nem érintheti víz az érintett felületet? Nektek mennyire fájt mikor csinálták?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválás utókezelése:

Az első 2-3 napban:

Amikor kész a tetoválásod, lefóliázza a tetoválód. Ezt a fóliát 2-3 óra múlva leveheted. Mosd meg a tetoválásod szappannal. Jó alaposan mosd meg a tetoválásod, és öblítsd le (de ne áztasd), hogy semmi ne maradjon rajta a szappanból, vagy a lemosni kívánt, testnedvvel keveredett festékből, amit a bőröd dolgoz ki magából. Töröld szárazra. Lágyan és vékonyan kend be Bepanthen krémmel, majd fóliázd le újra. A tetoválásod leginkább az első két napban levedzhet. ezt a fóliázást az első 2-3 napban 3-4 óránként ismételd meg.

A 2-3. nap után már nem kell leragasztanod, elég ha lágyan vékonyan bekened Bephantennel. Ne hagyd kiszáradni!

Kb 10-12 nap mire teljesen begyógyul.

Ne hanyagold el a krémezést mert kiszáradhat a tetoválás, de az is baj, ha túlkened, próbáld megtalálni a középutat.

A gyógyulási idő alatt ne menj szaunába, szoliba, ne napoztasd és ne vakard.

A varrt tilos leszedni, várd meg amíg magától leesik.


Ezt kaptam a tetoválómtól, amikor én csináltattam

Nekem egyáltalán nem fájt, sőt én élveztem a folyamatot, de ezt embere válogatja.

Remélem segítettem.

2014. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

én tegnap voltam tetováltatni, nekem nagyon fájt, oldalamra ment és csontot is ér egy kicsit, hát mit ne mondjak számomra nem volt valami fáklyás menet de ez ember függő, és attól is függ hogy hova varratsz.

Nekem azt mondta a tetováló, hogy 2 hétig ne nagyon érje víz.

De nekem azt mondta, hogy nem kell fóliáznom csak sűrűbben kennem krémmel, nekem bio kókusz olajat ajánlott :D remélem tudtam segíteni :D

2014. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én a nyakam alá a lapockáim kozé szeretnék egy kis latin mondatot. nem tudom h ott fájna e mert elég vékony ott mindenkinek a bőre szerintem....
2014. ápr. 24. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
emberfuggo, de birhato a fajdalom
2014. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SzilKa ***** válasza:
100%

az 1. válaszolóé a elyes megfejtés...

Érheti víz, hiszen le kell valahogyan mosni, csak ne áztasd az első két hétben. Meg ne is napoztasd/szolizz addig.


egy tetováló

2014. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockámon van kb. 5 másodpercig éreztem és elzsibadt az egész de a gerincem felé nagyon picit éreztem nemek azt mondták hogy 1hónapig fóliázam de úgy hogy napi 2-3szor vegyem le a fóliát és nedves vatta koronggal ,,mossam le,, utána vékonyan kenjem be kenőccsel (sudocrem-et használtam)
2014. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzilKa ***** válasza:
1 hónapig??? te jó ég, utolsó, ennél nagyobb butaságot még nem is hallottam. Ki tanácsolt ekkora marhaságot?
2014. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem veszélyes persze attól függ hova akarod varatni vékony börös részek érzékenyebbek de ez fájdalom türéstöl függ melesleg én már a második nap fürödtem a tengerbe és sokkal hamarobb gyógyult és ha jó festékkel van csinálva akkor az ott is marad örökre tehát nem az olcsó jánosok által csinált tekó a jó profinál csináltatod akkor az ad rá garit meg frisitést is
2014. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a tarkómon van, nem fájt, csak amikor közvetlenül a gerincemnél csinálta. Két napig fóliáztam, 2 hétig naponta 3-4-szer kentem, másfél hét alatt majdnem teljesen meggyógyult. :)
2014. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is körülbelül ott van az egyik tetoválásom, ahová te szeretnél csináltatni, csak egy picivel feljebb. Amikor a bal lapockám felőli részt csinálták, kicsit fájt, de egyébként teljesen rendben ment mindent. Megjegyzendő, hogy nekem nagyon alacsony a fájdalomtűrésem. A bal lábam belső boka feletti részén van a másik tetoválásom, az nagyon fájt. Embere válogatja :) De van egy ilyen hőkép a testről, hogy hol fáj a legjobban a tetoválás. :)
2014. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!