Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerinted magamra varrjam?...

Szerinted magamra varrjam? Magatokra varratnátok egy marihuána levelet?

Figyelt kérdés

A szivetekre varrnátok a egy marihuána levelet?

Ez a csodaszer kimentett a szarból, túl lettem hála a szakitáson, és kimenekitett a súlyos szorongásos depressziómból. Ti hogy döntenétek a helyemben?


2022. jan. 22. 01:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Enis fuvezek, de mem varratnam fel. Ennyi erovel egy uveg piat meg barmilyen drogot felvarrathatnek 😀
2022. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne, proli drogos kinézeted lesz tőle.
2022. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb ember a fűben sem ismer határokat. Hú de utáltam egyetemen a "füves" master race-t, kb. mindenkit lenéztek, aki alkoholt fogyasztott és füvet nem. Volt olyan csaj, aki mondta is, hogy csak azért adott egy tarhálónak pénzt, mert fűre kért tőle és az milyen jópofa. Öcsém is füvezett rendesen, egy időben napi 5x, direkt kértem, hogy amikor jött hozzám egy megrendelő, legalább akkor ne bssza tele a lakást fűszaggal, erre még azt a pár órát sem bírta megállni. Másrészt egy link sggfej lett belőle, ő is fenhangon hirdette, hogy utálja azokat, akik isznak. Miközben egy lusta, mindent leszaró füves volt, aki a mai napig a szüleinken élősködik. Vagy a másik nagy füves rokonom, ő nő, végigfüvezte a terhességét. Közben osztotta az észt, hogy a fű az nem káros, bezzeg a piások...De komolyan, mitől érzitek magatokat többnek? Függők vagytok ti is, mint a piások.
2022. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
En nem nezem le a piasokat se a kolasokat se senkit. Mindet hasznalom xd
2022. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
13-as a szivembol szoltal! Volt egy ilyen nagyon elvont ismerosom, aki mar azon a szinten volt, hogy az eletben egyetlen ut vezet a boldogsaghoz es ehhez segit hozza a fu meg felnyitja a szemed egy teljesen mas univerzumra, meg minden ilyen hulye baromsag. Eloszor tokre erdekesnek talaltam ot, mert amugy valoban egy nem mindennapi jelenseg, de aztan o is fennhangon hirdette, hogy ez nem drog, erre nem lehet rafuggni, aki folyton szivja az nem fuggo, hanem felnyilt a szeme a vilagra, kozben egyetlen estet nem birt ki velem fu nelkul es kepes volt otthagyni egyedul a sotetben, ejszaka kozepen a varos egyik nem eppen biztonsagos reszen, csak mert a dilere eppen akkor ert ra es nem birta volna ki azt a par orat ugy, hogy elotte mar elszivott kettot... A vegtelensegig lenezem az ilyeneket es nem erdekel, hogy ezert majd begyoposodottnek fognak itt titulalnk a fuggok. Ugyanez a helyzet az alkohollal is, termeszetesen. En magam is szoktam becsiccsenteni, elvezni az eletet, de szanalmasnak tartom azt, ha valaki keptelen jol erezni magat peldaul szilveszterkor totalis lereszegedes nelkul.
2022. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire függsz másoktól, feketéken láttam már töltényt, ak47, uzi, kannabisz vagy annak az utcának a számát ami hozzájuk tartozik, de ők ebbe élnek és munka nélkül csinálják a pénzt.

Magyar ember többségében ha ki jön a börtönből megy a híd alá ha nem akar újból üzletelni.


Egyébként egyik kedvenc rapperemnek elég látható helyen van a kenderlevél, de ő milliomos előadó.

[link]

2022. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mertekkel minden okes. Akkor van gaz ha mar a korul forog a vilag. Nekem sok olyan haverom van akik sok eve estenkent vagy par naponta elszivnak 1 lightos cigit es annyi. Nincsenek beallva napkozbe, rendesen dolgoznak, tanulnak. De olyat is tudok aki napi 5 cigit elsziv es lopni is kepes h ezt finanszirozza. Na inkabb ez a nem mind1.
2022. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!