Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválás mennyibe...

Egy ilyen tetoválás mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 13:16
 1/5 anonim válasza:
55%
Pár tízezer forint, fillérek
2022. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10-20 között
2022. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az adott szalon minimum árába, ami általában 10e körül szokott lenni.
2022. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azon túl hogy prolis ez is mint minden tetkó, az apró minták miatt úgy fog öregedni a minta mint valami jó fajta tej...
2022. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

Ha tetkóellenes vagy, akkor ne kommentelj ide. Nyilván a kérdező ha eldöntötte, hogy tetováltat, akkor nem érdekli a negatív felhang. De gondolom célod lehúzni a felhasználói fiókod, mert nagyon szépen lementél már csak "egy pipányira".

Mindemellett tény, hogy ezek az apró csillagok elmosódnak idővel, és talán a bőr is kicsit megereszt az idő előrehaladtával, de láttam már régi apró tetkót, és ha nem tudtam volna, hogy miaz, simán azt hittem volna, hogy valami anyajegy vagy májfolt. Ami meg nyilván természetes és nem nevezhető csúnyának.

Plusz sosem tudhatod, hogy mit jelent ez a minta a kérdezőnek, szóval bár már amúgy is túlzónak tartom a prolis jelzőt csillagokra, más ízlését támadni szintén nagy bunkóság. Ki tudja? Lehet a csillagokban hisz a kérdező. Akkor pedig hatalmas tapintatlanság a hitrendszerét megkérdőjelezni.

2022. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!