Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek kb mennyibe...

Szerintetek kb mennyibe kerülhet ez a tetoválás ha 3-4 cm-ben csináltatnám?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 20. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3-4 centi esetén jócskán le kell ebből fargni, eredetileg ez dupla ekkorára tippelem azt amit a képen látsz.


Hova varratnád, az is számít, pl nyakra, kézfejre és egyéb macerás helyekre drágább mint pl karra, lábra

2021. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet így megmondani. Tetováló függő, van, aki órabérben, van aki minta és hely alapján mond rá árat.

Egyik ismerősöm az ujjára varrata ezt a mintát" "♉" 10 ezerért, én pedig 8500-ért egy 5 cmes mintát a kulcscsontom alá.


De saccra 10-20 ezer között.

2021. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Alkaromra vagy a vállamra gondoltam.

Értem akkor ez tetováló függő

2021. dec. 20. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért mi a bajod a tetoválással? Nem az egész testemet tervezem, sem a fejemet
2021. dec. 20. 20:03
 5/7 $$$$$ ***** válasza:
100%
Az előbb a "kedves,, tetoválas ellenes baratunk hozzá szolását lathattad. Ő egy éllettelen ember aki azzal szórakoztatja magát hogy hasonló értelmetlensegeket ír elég sok kérdés alá. Úgy lehetne leszoktatni erröl hogy figylemen kivül hagyjuk.
2021. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi 6-os akkor nem fogok rá figyelni
2021. dec. 21. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

azert az eleg kis meret amit te irtal, meg lehet csinalni, csak szamits arra, hogy nem lesz annyira kidolgozott es ugyanolyan mint a kepen.

nagyon helyfuggo, de en 10 ezer korul saccolnam

2021. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!