Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meddig kell fóliazni a tetoval...

Meddig kell fóliazni a tetovalast?

Figyelt kérdés

Tegnap lett egy új tetoválásom. A művész azt mondta, hogy másnap vagyis ma este már ha nem fogja engedni a tintát, akkor el lehet hagyni a fóliát. És akkor lehet kenegetni. De máshol azt olvastam, hogy 2-3 napig lehet foliázni, bekenem, és mehet rá a fólia. De valahol meg azt olvastam, hogy várni kell, amíg beszívja, és utána betekerni. Ki mit mondd? Most még kicsit dagadt, érzékeny, néha bele szúr.

Másik kerdes, hogy mennyi időnként mossam át óvatosan vizes papirtörlővel? Napi 3x elég kenni kenőccsel, vagy 2-3 óránként, amikor a fóliát cserélni kell, akkor célszerű bekenni mindig? Kinek mi vált be?


2022. jan. 23. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem fóliázgattam soha, addig volt rajta, amíg haza nem értem. Kenegetni akkor kell, amikor már érzed, hogy kezd kiszáradni, felesleges időhöz kötni. Csak zuhanyzásnál mostam meg. (nyilván kádban nem szabad áztatni.)
2022. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
Én eddig mind a 6 tetkomat masnap reggelig fóliáztam. Lemosni(ahogy az első is írta zúhannyal, vagy ha nem vagy otthon akkor popsitörlő kendővel szoktam) és ezt is meg kenegetni is 3-4 orankent. Mind szépen gyogyult.
2022. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahány tetováló annyiféle képen mondják, én nekem személy szerint mindegyiket kellett 1 hétig fóliázni, másnak nem. Csináld úgy ahogy neked mondták.
2022. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fárasztó96 ***** válasza:
Az elsö tetkómat 3-4 napig fóliáztam éjszakára, nappal csak az elsö napon (tetoválás utáni elsö napon). Most nem került rá fólia, meg is ijedtem reggel, hogy mi a c@r jött ki belöle (raktam rá kötszert, és rögzítettem, hogy ne az ágyat kenjem össze, ha a festékböl jön le valamennyi). Amúgy kenni fontosabb, hogy ne száradjon ki.
2022. febr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!