Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválást miért csak 3...

A tetoválást miért csak 3 napig kell fóliázni? Mi van ha valaki akár 7 napig is fóliázza? Vagy 3 nap után még éjszakánként fóliázza (napközben nem)?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a tetkosom hogy azert hogy ne menjen bele semmi kosz stb es ne gyulladjon be. Nekem sosem harom napig kellett, meg aznap mikor csinaltattam es masnap es ennyi. Olyan sokaig meg hulyeseg foliazni meg felesleges, addigra mar elkezd hamlani stb, annyi hogy amig nem hamlik le addig kell kenegetni hogy szepen gyogyuljon. Nem kell ezt tul komplikalni, ha jo tetkoshoz megy az ember akkor minden rendben lesz, es o elmondha hogyan kell kezelni, minden tetkos mast ajanl
2019. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy egy hétig foliazol egy olyan területet, amit nem tetováltattál. Rá fogsz jönni miért nem szabad addig.
2019. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi 3 évben minden tetoválóművészem azt javasolta, hogy csak az általa feltett fóliát hagyjam fenn pár óráig, de utána már ne fóliázzam újra, maximum akkor, ha még mindig erősen váladékozik, ez esetben még az első, maximum második éjszakára feltehetem a fóliát. Sokkal gyorsabban gyógyultak meg, mint azok a régi tetoválásaim, amiket 3 napig fóliáztam anno és mindegyik csodaszépen gyógyult. A 7 nap fóliázást maximum akkor érteném meg, ha extrém poros környezetben dolgozol, egyébként baromi sokat ártasz vele.
2019. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké hogy ártok vele, oké hogy próbáljam ki (kössz 2-es...)

De mégis mit ártok vele? Mi baj történik?

2019. szept. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!