Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A másik ember tetoválását...

A másik ember tetoválását mennyire nézitek meg?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy ábra meg meritek kérdezni, hogy kinél készitette? Vagy hogy ö kit ajánlana? Esetleg tetkó mennyire zavaró randizásnál vagy mennyire izgató?

#Ki vagyok varrva #Zavarna, rajtam sincs tetkó #Nem zavarna, de nincs tetkóm #Rajtam is van tetkó
2022. febr. 1. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Zavarna a másikon a tetkó
Nem zavar a tetkó
Van tetkóm
Ki vagyok varrva
60 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Rajtam nincs, nagyon nem csipem a tetkokat, ha randipartneren megpillantok egyet, teljesen lelomboz.
2022. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a nagyon szétvarrt testrészek nem tetszenek, viszont egy-egy minta szerintem még állhat is szuperül valakinek.


Ha meg története is van, akkor meg fullos.


De ha több tinta van, mint bőr, az már lehet zavarna ismerkedésnél.

2022. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Udvariasságból szoktam megkérdezni, hogy mit jelent, mert elég jól elindítja a beszélgetést.
2022. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy magamon nem akarok tetkót, de ha másnak van és nem valami igénytelen, vagy egész alakos mint valami rossz bandás filmben, akkor nem zavar. Sőt, vannak olyan tetkók, amikor jól is állnak egy csajon és nem csak az intim helyre gondolok. Fordítva meg ugyanez.
2022. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválós csoportokban mostanában egyre több olyan tetoválásokat posztolnak ami egy orgiát, f4sz szopást, arcra élvezést és hasonlókat ábrázol..

Na az ilyenek zavarnának. Ilyen primitív emberrel nem állnék szóba.


Amúgy meg nem nagyom szoktam megnézni idegenek tetkóit.

Nekem is van pár.

2022. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

"Ha meg története is van, akkor meg fullos."


Amikor egy non a tetkonak "tortenete van", az igen rossz jel, valami traumat, komoly erzelmi poggyaszt jelent.

2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6 a többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de nálam beletrafáltál. Egy elfogadási/önértékelési probléma miatt indult el a tetováltatási mánia. Ha jól van elkészítve, jól néz ki. Jobb mintha vagdosnám az ereimet (utóbbit a pszichológusom sem ajánlja). Addig amig az általam kijelölt helyek be nem telnek, addig járok tetováltatni. Vagy amig rám nem szólnak, hogy fejezzem be. :)
2022. febr. 1. 18:51
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Nekem személy szerint nem tetszenek a tetoválások. Nem mondanám, hogy taszítóak vagy minden esetben kizáró okok nálam, de semmiképpen sem plusz pont, inkább semleges.
2022. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Én konkrétan leszarom a tetkót, olyan mintha nem is lenne, nem lesz ettől különleges számomra egy személy....ha mondjuk ri.banc rendszám van rajta azt azért szóvá teszem, ha túl sok az még nem tetszik, de nem teszem szóvá, hanem szimplán leszarom.
2022. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 $$$$$ ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg 6 tetkóm van. De ez meg bővülni fog. De egyebkent igen ha latok mason egy szep mintat megdicserem meg rakerdezek hogy ki csinalta(bar en nem valtok tetovállot de azert érdekel). Tőlem is van hogy megkerdezik hogy ki csinalta őket. Randizasnal pedig minnél jobban szet van varva egy csaj annál jobban tetszik. Szamomra tetkóbol nincs olyan hogy mar túl sok.

21/F

2022. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!