Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol szúrnak snake eyes piercin...

Hol szúrnak snake eyes piercinget? Zalai vagyok, úgyhogy max. Budapestig kíváncsi lennék hol vannak jó szalonok.

Figyelt kérdés

WestEndben anno szurattam és lövettem a fülem, de utóbbi (3 lyukból egy) elég bénán lett csinálva, rosszakat is hallok felőle, dee nagyon szimpatikusak az ott dolgozók – rákerestem, csak az ő weboldalukon van kinn, ezért is kérdezem:)

köszi a válaszokat!



2022. febr. 3. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Normális piercer nem szúr snake eyest. Brutálisan károsítja a fogakat, az elhelyezkedése miatt gyakorlatilag ha beszélsz, akkor egész végig egy fémdarabbal karcolgatod a fogaidat, arról nem is beszélve, hogy iszonyat könnyű ráharapni is. Tuti módja, hogy pár hónap múlva széttöredezzenek az elől lévő fogaid, azt meg azért gondolom nem szeretnéd. Ráadásul mivel az egész nyelven keresztülmegy, így nagyon gyakorlott ember kell a szúrásához, nehogy eltaláljon valami ideget vagy nagyobb eret.

Ha mindenképpen akarsz nyelvpiercinget, akkor inkább venomot szúratnék, ha eléggé a szélre szúrják, akkor ugyanúgy megvan a kígyószem effektus, de mégsem dörzsölődik egy fémdarab a fogadhoz 0-24.

2022. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fárasztó96 ***** válasza:
40%
Baján a Nirvana Tattoo-t keresd fel, hátha foglalkoznak ilyenféle piercinggel.
2022. febr. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!