Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kecskeméten csinálnak 17...

Kecskeméten csinálnak 17 évesnek tetoválást szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Normális szalonban 18 év alatt még szülői engedéllyel SEM. Ezt a pár hónapot már érdemes kivárni, hogy elkerüld a sufni helyeket, úgyis életed végéig rajtad lesz. Nem éri meg elsietni.
2022. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Vannak olyan szalonok, ahol 16 fölött már igen. Nem tudom Kecskeméten van-e olyan.
2022. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

#2

Olyan szalon nincs ahol 18 évesenek engedély nélkül megcsinálják, mert akkor a tetoválósnak minimum ugrik az engedélye és egyéb szankciók is lehetnek. Persze vannak olyanok akik nem éppen legálisan űzik a dolgot, na ők lehet megcsinálják 18 alatt. Fertőzést kapsz, kilökődik, így jártál.

2022. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális helyen, ha fiatalnak nézel ki simán elkérik a személyid.

Nem tudom miért nem lehet megvárni a 18-at. Ha tetováltatni akarsz akkor úgyse fog elmenni a kedved egy hét múlva. Ha meg igen akkor örülj, hogy nem kell foglalkozni a tetoválással.

Én már 11-12 évesen eldöntöttem, hogy szeretnék tetoválni. 19 évesen csináltattam meg, elég volt az a 7 év arra hogy biztos ne bánjam meg.

Ha hirtelen akarsz valamit tetováltatni abból csak a megbánás van. Ha igazán szeretnél magadra valamit varratni ki fogod várni türelmesen a bűvös 18-at.

2022. febr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol kérnek szülői engedélyt, és hát...egy életen át viseled, szóval nem is éri meg olyan helyre menni ahol nem, mert ott valószínűleg nem a legjobb minőségű festéket kapod, és nem mindegy mi kerül a bőrödbe. Amúgy annyira nem hiszi el az ember én pontosan tudom, de jobb várni pár hónapot, tinikorban sok a fellángolós ötlet, mindent elsöprő vágy például egy tetkóra, de ezek épp olyan fellángolások mint egy nyári flört, csak megbánás marad utána, meg persze a perselybedobálás egy lézeres eltávolításra, ami azért ugyanolyan nem lesz mint előtte. Ha esetleg nemí gy van, akkor 1-2 év múlva már nem fog számítani hogy pár hónappal előbb vag ykésőbb volt meg a tetkó. Azok akiknek pedig ma mutogatnád, például osztálytársak, nagoyn messze járnak majd, és kb 5 évente az osztálytalálkozón látod majd őket, senki nem fog számítani azok közül akik ma körülötted vannak.
2022. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem és ne is akarj tetoválást még
2022. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Amerikai pilóták biztos.
2022. febr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2022. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!