Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szőrbenövésre lehet tetováltatni?

Szőrbenövésre lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
Térdemtől lefelé szőrbenövések vannak végig a lábamon és eléggé feltűnőek tetovalással szeretném eltüntetni őket. Szerintetek befog gyulladni még jobban tőle a bőröm vagy tényleg "eltünteti" őket.

2022. febr. 17. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

o.o iért akarsz egy alapvetően átmeneti és kezelhető problémát letetováltatni? Kicsit mintha azt mondanád van 3 pattanás a homlokomon, és arra gondoltam a tetoválás elfedné :D


Hallod szerezz rá krémet bőrgyógyásztól, és gondoskodj valamilyen finom dörzsis krémmel vagy mosdókesztyűvel a rendszeres bőrcseréről, és javulni fog pár hét alatt...

2022. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem javul. 8 éve küzdök vele és a borgyogyasz sem segit mar jartam nagyon sok orvoshoz ezzel :(
2022. febr. 17. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfedni elfedi, csak a folyamatos gyulladások miatt nem lesz olyan szép és tartós a tetkó sajnos. :( Nekem a mellkasomon van egy minta, és ott sajnos viszonylag gyakran vannak pattanásaim bármit is csinálok, és mindig észreveszem, hogy már annyira nem egyenletes a színe utána, mint volt, pedig nem nyomkodom őket meg semmi.
2022. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos igen,e gyrészt gyulladt felületet ne m nagoyn tetoválnak a jók...másrész tmivel folyamatos a gyulladás, ez szétzilálhatja a festéket, és pontszerűen elmoshatja a mintát is...

Értem hogy nehéz vele küzdeni de szerintem fuss még vele pár kört, biztos akad amit még nem próbáltál...

2022. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!