Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek! Van, vagy volt már...

Hölgyek! Van, vagy volt már itt valakinek köldök alatti szőrbenövése? Mi vált be ellene? 26/L

Figyelt kérdés

Évek óta megjelenik 6-8 szál idegesítő szőrszál a köldököm alatt és szinte mindig benőnek. Más területen is előfordult már, viszont bőrradírral/krémmel meg tudom előzni, itt viszont ez nem vált be. Mivel csak pár szál szőrről van szó, egy csipesszel szoktam kihúzni őket, de majdnem mindig benőve jelennek meg újra. Próbálkoztam borotvával és gyantával is, ugyanez volt a helyzet és mivel eléggé fehér bőrű vagyok, a szőr eltálolítás után sokáig látszódik a helye és mire eltűnne, ismét visszanő benőve és kezdődik elölről :/

Van valami tapasztalatok ezen a területen a megelőzésre? Nektek mi vált be?



2021. dec. 9. 02:35
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezeket el kell fogadni, mást nem tudsz tenni. Talán a teafaolaj segíthet valamennyit.
2021. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!