Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a szemöldök...

Mi a véleményetek a szemöldök tetoválásról?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok,hogy megcsináltatom.
2022. febr. 19. 05:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soft powder van, életem egyik legjobb döntése volt. Nem úgy néz ki mint az igazi szemöldököm (nem is ez volt a cél), hanem mintha enyhén ki lenne sminkelve. Eddig is minden reggel sminkeltem, szóval majdnem ugyanaz a kinézet, de szimmetrikusabb és 10-20 perccel tovább tudok aludni. A Nitsch Bettina Beautyban csináltattam.
2022. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is sminkelem és a sminkelt kinézetű tetszik.
2022. febr. 19. 12:08
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, gondolkoztam már rajta, mert elég formátlan, vékony szemöldököm van, csak zavar, hogy 2-3 évente újra kell csináltatni. Így inkább rajzolom, ha megyek valahova. Itthon nem szoktam.
2022. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#9:


Az elképzelhető. Az enyém pont sűrű, így engem az foglal le inkább, hogy kéthetente szedetni kell, minthogy egyszer túlszedném és soha többet nem nőne vissza. :D


Bár inkább így lenne. :DDD

2022. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 NTBS ***** válasza:
28%
Ha szeretnéd nyugodtan csináltasd meg, de a többsége nagyon mű hatású.
2022. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
Akik azt mondjàk,mű hatású,azért írják mert ami szépen meg van csinàlva,azon fel sem tűnik.Nekem púderes van,és még a párom is azt mondta,hogy nem is úgy néz ki ,mintha tetovàlva lenne.A kolléganőim se vették észre,azt hitték sminkelem
2022. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

#16:


Én mondjuk a sminkelteket sem annyira szeretem. Talán emiatt nem nézem meg őket. Egyedül amiatt teszem össze a két kezem, hogy anno lecsengett a 2016-os kb filctollal rajzolt szemöldökök divatja.😂

2022. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Most gondolom én is le leszek pontozva, de szerintem ronda mindegyik. Nő vagyok, tudom hogy létezik soft powder, láttam is sokat. És a véleményemet tartom. És nem, ez nem azért van, mert még csak bénákat láttam. Szépségiparban dolgoztam, minden második kolléganőm kozmetikus volt, pontosan tisztában vagyok vele hogy néz ki egy olyan szemöldök, amire mások azt mondják, hogy természetes hatású, meg soft. Hát más az elképzelésünk a természetes hatásról.
2022. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én nem merném magamnak megcsináltatni mert nagyon félnék tőle, hogy hiába megyek jó szakemberhez, akinek jó referencia munkái vannak stb., mi van, ha valami miatt az enyém pont nem sikerül :D Viszont láttam már szépeket élőben is és ha tényleg jól sikerül, akkor szerintem egy szuper dolog.
2022. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%

Tipikusan olyan dolog amit azért szólnak le mert amiről látszik hogy az, az béna, a szép tetoválásról nem mondod meg hogy nem az eredeti szemöldök.


Nekem is van, az eredeti szemöldököm nagyon ritkás, halvány és lapos is, gyakorlatilag egy teljesen új ívet kapott, szóval így nem kell rajzolgatnom meg formáznom, kitépem ami a tetováláson kívül esik és szevasz, sokan meglepődtek már hogy nem az igazi szemöldökön.

2022. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!