Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a szemöldök...

Mi a véleményetek a szemöldök tetoválásról?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok,hogy megcsináltatom.
2022. febr. 19. 05:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%

Csak azt nem értem, hogy ha mindenki ennyire biztos benne, hogy a tetovált szemöldök csak annak nem tetszik, aki eddig gagyi munkákat látott, akkor miért lett lepontozva az a válaszoló, aki kért képet egy szerintetek jól sikerültről? Mert konkrét példa azóta sem jött ugye.

[link]

Ez pl az a kozmetikus, aki a 11-es szerint szépeket csinál. Én nem akarok elkeseríteni senkit, de szerintem ezek is rondák, és teljesen egyértelmű hogy tetováltak. Szóval tök jó lenne ha mindenkinek meghagynátok a jogot a saját véleményéhez, hogy rondának találja, és nem próbálnátok érvényteleníteni azzal, hogy csak nem tudja miről beszél. Én elfogadom, hogy ma ez a divat, és a legtöbb nő szerint ez szép. De nekem is hadd legyen már véleményem, hogy szerintem meg ronda, anélkül, hogy hülyének lennék nézve, aki azt sem tudja miről beszél.

2022. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

Látom itt mindeki leírta már látott szépet és csúnyát is ami igaz, hisz vannak nagyon szépek ám senki nem beszél a későbbi dolgokról.... ami lehet fontosabb lenne.


Szemöldök tetoválás az pont az amit én mondtam barátnőmnek is (kozmetikus) soha ne csináljon ügyfelen ugyanis, nem mindenkinek marad meg a bőrén és 1-2 év után át kell ütettni. Na már most, ha rendszeresen kell tetoválni, elhasználódik a bőrfelület ott és egyszerűen nem marad meg a festék, ha gyantázod is akkor elvékonyodik a bőr ezért vérzik folyamatosan.


Én szeretem a tetoválásokat nekem is van, de a szemöldök az amit egyedül ellenzek, sok helyen papírt is íratnak már, hogy tudomásul veszed, hogy kikophat, valamint 2 hét múlva vissza kell menni korrekcióra. Sajnos az sem segít sokat rajta, mert aki hajlamos rá kidobja, mint nem egy lány ismerősömnek is,most meg magának rajzolhajta azokat a részeket ahol hiányos...


Ha azt kérdezed szép-e, igen.


Megéri? Szerintem nem, mert ha nem vagy szerencsés már 1-2 év alatt kidobja, később meg csak rosszabb lesz csinálni ha elvékonyodik a bőröd.

2022. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%

“… a szép tetoválásról nem mondod meg hogy nem az eredeti szemöldök.“


De ez is baromság. Akkor nem mondod meg, ha férfi vagy/nem érdekel a téma. Amit a 21-es belinkelt referenciának ez alapján már tudni fogom biztosan.

2022. febr. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
Én is a #21-essel értek egyet nőként, a linkelt képeken mindegyik nő szebb volt az eredeti szemöldökével, még azok is, akik nem kaptak dús, ívelt, nem-alig-látható színű szemöldököt a jóistentől. Nem értem, hogy a finomabb, lágyabb kinézet, amit a szedett/szedetlen, de természetes szemöldök nyújt a tetoválttal szemben, miért számít nem-szépnek a nők többségének. Meg hogy miért képzelik azt, hogy ha a két szemöldökük nem 100%-osan szimmetrikus természetes valójában, akkor a tetkó vagy a smink nélkül már kizárt, hogy ők szépek lennének 🤷
2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

24:


Szerintem ez a ritkás szemöldökű nők heppje, illetve komplexusa. :D Nekem sosem fordult meg ilyesmi a fejemben, csakhogy ne már, megint kell időpontot kérni szedetni, pedig két hete voltam. :DDD

2022. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
25 a buta nőké inkább, mint a 10centis műköröm. Fogalmatlanok teljesen a férfiak tekintetében. Is.
2022. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de amit a #21-es linkelt,azok gondolom friss tetoválások,nem gyógyultak.Az halványodik.
2022. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!