Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 8 napja van meg a tetoválásom...

8 napja van meg a tetoválásom már a varr le esett róla de nagyon viszket ez normális? Ilyenkor már meg lehet kaparni mert azt mondták nekem hogy ne kaparjam mert ki kaparom a tetkót.

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 21:56
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nyugivan, valszeg gyógyul.


Fertőzésnek semmi jele?

2022. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak nagyon viszket és csak egy ponton a többin nem.
2022. febr. 20. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyogyulas, a legtobb friss seb viszket, nekem meg ket hetes tetko is szokott.
2022. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd és nem fog annyira viszketni.
2022. febr. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nekem két hetes korukig szoktak viszketni kb, akkor is, ha már lehullott minden varr.

Inkább nem vakarnám, kendd sokat testápolóval és akkor kevésbé fog viszketni. Ha nagyon viszket, akkor én még tenyérrel paskolgatni szoktam, az is segít.

2022. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor már meg lehet kaparni"


MEG NE KAPARD! TILOS! Nekem még 3 hét után is viszketett az egyik, mert lassan gyógyult. Szedj vitamint, úgy hamarabb gyógyul.

2022. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A test teljes gyógyulása kb egy hónap



Te valszeg az ezüst bőr fázisnál vagy, azaz a fáraz vér+pigment már lejött, de az érzékeny új bőr még nagyon nagyon könnyen átszakad.


Ha ezt vakarod, még mindig ki tudod kaparni a tintát, és akkor foltos lesz az egész rész ahol Vakartad.


Emellett el is fertőzheted a pitsába, hiszen az ember körme alatt van minden mint a mesébe, dzsuva a metró kapaszkodóról, ételmaradék, kis kitudja mi a kutyád fejéről amit megvakartál, és ezeket mind jól bele tudod dörgölni a friss félig gyógyult tetoválásba.


Szóval nem, nem kéne vakarni.

Hidratáld, de ne bactassad.

2022. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!