Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás farpofára: utógondoz...

Tetoválás farpofára: utógondozás és ülőmunka. Hogyan és mennyi ideig?

Figyelt kérdés

Ülőmunkám van és gondolkozom tetováláson fenékre, farpofára. A széken ülve munkában ugye pont a frissen tetovált részen ülnék, ami nyilván nem OK.


Gondolom jó lenne pénteken, munka után csináltatni és utána pár napnyi szabit kivenni a következő hétre, hogy ne nagyon kelljen rajta ülni.


Mennyi időt, hány napot kellene így rászánnom a dologra. Napi párszor kimenni munkahelyen a mosdóba, kezet mosni és átkenegetni belefér, több nem nagyon. (Tehát ülnöm kell.)


Mennyi időt kéne hagyni az otthonlétre?



2022. márc. 7. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudod csináltasd meg pénteken, így szombat, vasárnap, gyógyulhat, esetleg a hétfőt vedd ki szabinak, ha nem gond. 3 napig szokták ajánlani a fóliát, így pont kijön. A következő napokban elég átkenni csak, azt tudod munkahelyen is, max. tegyél oda egy kis gézt, hogy ne a ruhád legyen olyan.
2022. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van ott tetoválásom, és emlékeim szerint nem volt probléma utána, pedig én is ülő munkát végzek. Tudom ez egyén függő, de szerintem ez ne tartson vissza.
2022. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár ezen a helyen nincs de vannak tetoválásaim (nagy méretű kidolgozott minták) így az tudom mondani ha pénteken csináltatod hétfőn már minden oké. Csak első éjszaka kell csomagolgatni, utánna már jobb ha levegőn van. Nekem csak a második napon fájt és volt érzékeny. 3. napra meg már hámlott. Szóval nem hiszem, hogy ne tudnál ülni. Esetleg vigyél egy puha párnát majd.
2022. márc. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!