Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek Manu Rios helyes...

Szerintetek Manu Rios helyes srác?

Figyelt kérdés

Főleg lányokat kérdezem, fiúk szerint kicsit homis


18/F



2022. márc. 20. 11:55
 1/7 anonim válasza:

Nekem nem tetszik egyáltalán.

16L

2022. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ

Még fiatalabb korában sem? Pl itt:

[link]

2022. márc. 20. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem tudom hogy néz ki pontosan, de egy két éve jól nézett ki. Szép arca volt.
2022. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az esetem, nagyon hosszúkás feje van. Amúgy aranyos, de nem vagyok oda tőle. Mondjuk fiatal is hozzám.

26n

2022. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyes arca van, tényleg olyan igazi modellpofi, viszont nekem személy szerint egyáltalán nem az esetem. Túl fiatalosak, kisfiúsak a vonásai az én ízlésemnek.


26/N

2022. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Azért kérdezem, mert sokan mondják, hogy nagyon hasonlítok rá, de nem tudom eldönteni, hogy az jót vagy rosszat jelent://
2022. márc. 20. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:

kicsit régi már a kérdés, de én nemrég ismertem meg az elite sorozatból, és szerintem nagyon helyes, én személy szerint majdhogynem tökéletesnek látom az arcát, szóval nekem nagyon tetszik, amolyan celebrity crushom most, pedig nem nagyon szoktam oda lenni így híresebb emberekért, és ez a hasonlat szerintem abszolút pozitív szándékú, kedves kérdező

de persze mindenkinek más tetszik, ez csak az én véleményem

jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!