Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért gyakoribbak az életre...

Miért gyakoribbak az életre szóló tetoválások, mint az időlegesek?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt, laikus vagyok, de azt látom, hogy szinte mindenki, aki emellett dönt, maradandó tetoválást csinál magának. Nem gondol bele, hogy egy pár év alatt meggondolhatja magát és már megunja, nem fog tetszeni neki, nem lesz már aktuális a jelentéstartalma, megváltozik és már inkább mást tenne oda, vagy semmit, mert eltávolítaná? Idős korára pedig egyenesen ízléstelenné válhat, mikor már más életszakaszba lép az ember.

Tudom, rendes tetoválásnál is van lehetőség eltávolításra, de problémásabb.


Nem jobb az, ha valaki csak időleges megoldás mellett dönt? Olyasmi, ami pár hónapig, esetleg pár évig megmarad, aztán elkopik, vagy könnyen eltávolítható. Ezzel könnyebb lehetne gyakrabban változtatni, mint például a hajstílust.



2022. ápr. 22. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekik így jó. Ismerik magukat ennyire.
2022. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem problémás egy tetkó eltávolítása. Lézerrel pár alkalom és kész.

Az meg, hogy mindenki ezzel öregkorra jön, hogy így meg úgy néz ki. Aki már 60 éves annak a legkisebb problémái közé tartozik már, hogy ki mit gondol róla.

2022. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom az ideiglenes se így működik hogy 1-2 évig csodaszép, utána meg nyomtalanul eltűnik...
2022. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Olyasmi, ami pár hónapig, esetleg pár évig megmarad, aztán elkopik, vagy könnyen eltávolítható." Azért, mert ilyen nincs.
2022. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideiglenes tetoválás. A kozmetikai sem kopik ki nyom nélkül, csak halványul valamennyit. Na akkor lesz igazán ronda. Van ismerős, aki kozmetikai tetoválással varratott mintát magára... Elég ocsmány lett, ahogy kopni kezdett.
2022. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%

Nincs olyan ideiglenes, amivel olyan minőséget lehetne csinálni, mint a rendes. Van a henna, ami tkp. alkalmatlan arra a stílusra, ami a legtöbb tetkót jellemzi, meg van a kozmetikai tetoválás, ami a tévhittel ellentétben nem kopik ki teljesen, csak elhalványul és elszíneződik, szóval még nagyobb szívás, mintha valaki megbán egy normál tetkót. Több ismerősömnek kellett lézerrel eltávolítani a régebben divatos kitetovált szemöldökét pedig az kozmetikai tetkó volt.

A másik meg, hogy a tetoválás lényege pont az, hogy életed végéig megmarad, én pl. nem azért varrattam 6-7-8 órán át a tetkóimat, hogy pár év múlva eltűnjenek. Ha nem akarok maradandót, akkor rajzolok magamra vagy nem tudom :D

2022. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzők már leírták miért jobb a rendes tintával. Annyit tennék hozzá, hogy dolgozzák már fel az emberek, hogy nem mindenki úgy gondolkozik ahogyan ők! A tetovált embereket is több kategóriába lehet osztani.


Valóban vannak azok akik megbánják, DE többnyire azok, akik divatból tetováltatnak, vagy párkapcsolat miatt, vagy smink miatt, vagy részegen fogadásból, vagy STB.


Azok akik valóban elhivatottak a tetoválással kapcsolatban és nem felelőtlenek, azok nem bánják meg. A testük részévé válik maga a minta is. És nem úgy tekintenek rá, mint egy hajfestésre, hogy már most más színhez van kedvük.


Ja és semmivel sem lesz szebb egy tetoválatlan idős ember mint egy tetovált már ne is haragudj.

2022. ápr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert kb 14 éves koromban eldöntöttem hogy mit akarok és hova majd 26 évesen mikor elgondolozva ugyan azt akartam ugyan oda úgy voltam vele hogy valószínűleg nem fogom magamat meggondolni amúgy láttam már tetoválást öregemberen és kategóriákkal kevésbé nézett ki rosszul (konkretan csak fakó volt) mint azok az öregasszonyok akik 72 évesen is azt hiszik hogy 30 évesek és a ráncokba kenik bele a rúzst és a szemfestéket őket miért nem szólják meg hogy öreg korodra hogy nézel ki ?
2022. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!