Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tettováltatnál a helyemben ?

Hova tettováltatnál a helyemben ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Végre meglett az első tetoválásom nem olyan régen az alkalomra került egy kisebb minta. Nemtudom eldönteni, hogy a második hová kerüljön. Combra szerettem volna egy manatra mintát de ha majd pl hízok vagy fogyok az milyen hatással lenne a tetkora? A másik ötlet hogy a másik koromra trtováltatnák inkább / vagy folytatnánk azon amin már van csak a felső kortól a válamig.

2022. ápr. 30. 21:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Mantra" egyéb ötletek ? Vagy ha pl combra akkor valami kisebb de viszont ami jól néz ki?
2022. ápr. 30. 21:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tetkósok mindig azza jönnek, hogy a tetkó számukra valami szuperszónikusan egyéni és utánozhatatalnul fontos dolgot fejez ki. És még azt sem tudod, hogy a talpadon vagy a hátadon legyen :))
2022. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj legközelebb csak összel tudok haza jönni és így nehezen tudom eldönteni
2022. ápr. 30. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nem vagy benne biztos, hová kerüljön, inkább várj vele. Áthelyezni utólag már nem lehet. Képzeld el, rajzold fel vagy ragaszd fel magadra a mintát több helyre, próbáld ki, hol mutatna a legjobban.

A nagy mértékű hízást, fogyást egyébként is érdemes kerülni, akkor is, ha nincs tetkója az embernek. Ha tudsz mértéket tartani, ne ez legyen a szempont.

2022. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem comb, sokkal jobba néz ki, és nem egy helyen lesz rajtad minden! Az alakja nem fog sokat változni, emiatt ne aggódj.
2022. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tetoválómmal beszélgettem a múltkor pont erről, hogy mi van akkor, ha az ember hízik vagy fogy. Azt mondta, hogy tapasztalata szerint egy átlag ember esetében +-10 kg hízás vagy fogyás nem befolyásolja jelentősen a minta kinézetét.


Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy amíg nem vagy biztos addig várj!

2022. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül a combomra került a tetoválás nagyon fájt de szép lett
2022. máj. 10. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod? Milyen minta lett?
2022. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!