Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova ajánlott az első tetoválás?

Hova ajánlott az első tetoválás?

Figyelt kérdés
Milyen testtájra érdemes csináltatni az első tetoválást, tekintve, hogy nem tudom, mennyire fogom bírni? (Eléggé ingadozó a fájdalomküszöböm) Van olyan hely, ahol kevésbé fáj? Egy kisebb, egyszerű mintát szeretnék, szóval nem igényel nagy helyet. Vagy az is sokat segít, hogy hol nagyon fáj. Ezeket elkerülöm.

2022. máj. 5. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha rajtam múlik, akkor sehova. A tetoválás nagyon nem jön be, sem férfiakon, sem nőkön. Én nem csinálnék olyat magamon, amit utána nehéz eltüntetni.
2022. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Őszinte leszek: ismerősi körben akinek van tetoválása az vagy eltávolíttatott már legalább egyet belőlük, vagy tervezi hogy egyet-kettőt leszedet. Akkor mondja már meg nekem valaki, mi értelme a tetoválásnak?


Egyikük egy trónok harca témájú tetkót akar eltávolíttatni, mert már rég befejeződött a sorozat.

2022. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Sokat segítettek...
2022. máj. 5. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ahol több a hús, ott kevésbé fáj, szóval pl. bokán, könyökön nagyon, karon kevésbé. De igazából az a tektón múlik, hogy hol nézne ki jól - szerintem kérdezd meg a tetoválót, hogy ő mit ajánl, hová varrná fel szívesen. A többi teljesen személyes preferencia kérdése, nincsenek szabályok, hogy hová érdemes/nem érdemes az elsőt.
2022. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Alkar. Látható is (ha ez fontos) és az alkar változik a legkevesebbet életed során hízás-fogyás szempontjából.
2022. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Comb, könnyen tudod takarni, és nem fáj.
2022. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bellatrix:3 ***** válasza:
75%

Nekem a combon eléggé fájt. Az első tetkómat annó lapockára csináltattam egyáltalán nem fájt. Meg a tarkó sem fájdalmas, alkar/ felkar külső része is okés.

Mondjuk én minden tetkómat imádom és jól meggondoltam mi kerül oda, egyiket sem bántam meg pedig ott vannak már egy ideje, van olyan amit nem csináltatnák meg mostani fejjel, de nem bánom, hogy ott van, mert hozzám tartozik az összes, jelent nekem valamit és ez számít vagy csak simán tetszik. Van pl olyan tetkóm is amiről csak én tudom, hogy mi az és mit jelent másoknak nem egyértelmű, és ez jól is van így.

2022. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bal felkar volt az első, sokkal jobban féltem tőle, mint amennyire utólag fájt. Jövő héten jön az alkar, megnézzük az milyen lesz ehhez képest :)
2022. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Alkaromon van. Cseppet sem fàjt. Holnap következik a másik alkar.
2022. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fárasztó96 ***** válasza:
68%
Nekem az elsö jobb alkar belsö felére került. Közel a csuklóhoz ugyan fájt, de megérte. Még kettő van jobb alkaron, azok már jobban fájtak.
2022. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!