Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A színes tetoválás hogyan...

A színes tetoválás hogyan változik az idő múlásával? Szép marad az összkép, vagy ahogy változnak a színek, teljes egészében más lesz az egész és már elégedetlenek vagytok vele? Vagy olyan kevéssé változik a szín, hogy a nagy egészben nem észrevehető?

Figyelt kérdés

Odavagyok a színes tetoválásokért, de ahogy elkezdtem utánanézni, úgy tűnik, hogy egy jó minőségű, fekete tetoválás tartósabb és hosszabban szép marad, illetve könnyebben felújítható. Akinek több éve van színes tetoválása: ajánlod, vagy máshogy döntenél?


Kérem olyanok válaszoljanak, akinek több éve van már színes tetoválása/közelről ismernek valakit, akinek van és élő tapasztalattal rendelkeznek.



2022. máj. 17. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fekete van, de ismerek olyat akinek több éve színes, és még mindíg szép. A lényeg, hogy vigyázz rá. Napon hasznàlj fènyvèdőt.
2022. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően ideális lennék a viseletére, egész életemben hófehér voltam, mert nem bírom jól a napot, és a fényvédőre is mindig odafigyelek, szóval ilyen szempontból jól indulok. Csak tartok tőle, hogy ettől függetlenül, hogyan alakulna esetleg és nem tudom eldönteni, hogy jobb lenne-e ilyen okból a sima fekete :)
2022. máj. 17. 19:55
 3/9 anonim válasza:
0%
Minden tetoválás ronda és prolis, de idővel csak még rondább és még prolisabb lesz. Jön a jó idő, ha kimész emberek közé láthatod majd te is hogy a legtöbb tetkó egy alap kifakult állapotban konzerválódott. Igen, a tetkó örökre szól, de nem ám a vibráló élénk színek: azoknak gyorsan huss!
2022. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez informatív ugyan nem volt, csak szimplán itélkező és személyeskedő, de örülök, hogy kicsit le tudtad vezetni a feszültséged.
2022. máj. 17. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

A színes tetkók idővel megkopnak kifakulnak. Ugyanígy a fekete is de az tartósabb. Nagyon sok vendégem van a kopott színes tetkó frissítésére. De én mondjuk jobban szeretem a feketét.

Meg a színes Sztem csak egy divathullám.

Gondold meg.

Egy tetováló

2022. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tetoválás a gyógyulás után a az epidermisz és a melanin alatt van, tehát a bőröd természetes színe hozzáadódik a színekhez, amit használnak.


Szóval ha pl sárgás-meleg tónusú a bőröd, egy hideg lila pl szürkésnek tűnhet, mivel komplementer színek keverednek.

Vagy pl a másik tipikus, amikor a fehér tintára barnul rá valaki, és aztán csodálkozik, hogy a fehér "besárgult", azaz a bőr meleg arany színű tónusai a tetováláson is látszanak.


Emiatt érdemes nem széllel szemben huģyozni, és a természetes adottságokhoz igazítani a szín palettát.



Ezen kívül igen, a nap kiszívja a színt mindenből, ha szolizni akarsz, ne gondolkozz pasztell színekben, meg vékony vonalas mintákban, válassz valami határozottabbat pl american tradition stílust, vastag vonalakkal, alap színekkel, és használj rajtuk naptejet.

2022. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*american traditional
2022. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Lebeszéltem magam a színesről, fekete lett. Imádom.
2022. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, hogy tetszenek, de mégsem feltétlenül varratnék színes mintát. Bár én inkább azért, mert nem is érzem annyira magaménak a sok színt. Nekem piros színezés van csak egy kis részen, bár azt mondják, hogy a piros még a többinél is jobban kopik, de majd meglátjuk 🤷‍♀️ Egyelőre még csak fél éves és a következőt is piros-feketére tervezem, mert nagyon bejött ez a kombináció. :)
2022. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!