Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akkor is tetovaltatnatok,ha...

Akkor is tetovaltatnatok,ha nem igazán látszódik?

Figyelt kérdés

Vállra szeretnék tetoválást,trikót néha hordok,igy azt más is látná,viszont a combomon is gondolkozom,de annyira rövidnadrágot vagy szoknyát nem hordok,hogy látszódjon is teljesen

Így igazából tényleg felesleges megcsináltatni?

A kérdést eredetileg nem így fogalmaztam meg,de csak így tudtam kiírni..



2022. máj. 15. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 10 tetoválásom olyan helyre ment, ahol rajtam kívül nagyon kevés ember látta. Nem tartottam feleslegesnek, nem másoknak készült, de ha te mindenképp mutogatni szeretnéd akkor így lehet nem éri meg.
2022. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mutogatni szeretném,csak sokszor azt hallom,hogy mivel senki nem látja így felesleges.

Ők tetovalatlan emberek egyébként.

2022. máj. 15. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak tetováltatok, nem azért, hogy másoknak dicsekedjek vele. Ezen felül olyan munkám van (és szeretem, emiatt biztos nem adnám fel), ahol az átlagos rövid ujjú ing-térdig érő szoknya kombóban látható tetoválások kizáró oknak számítanak. Szóval csakis olyan jöhet szóba, ami diszkrét helyen van.
2022. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tetovàlàsaim nekem kèszültek. Nem mutogatni. Van ami nyáron látszik, pólóban, de olyan is ami nem. Ne más szavára adj, hogy nekik felesleges e. Neked legyen jó.
2022. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Most te tetoválást szeretnél, vagy mutogatni magad?
2022. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Igen, nálam az a kritérium, hogy én lássam. Ezért pl. a hátamra vagy az oldalamra, karom hátuljára nem varratok, mert nem látnám. Van tetkó az alkaromon, az az év nagy részében látszik, mert bent télen-nyáron rövid ujjút hordok, de a combomon is van, azt meg csak nyáron látja bárki és akkor se mindig, mert a szoknyáim takarják de a shortok nem.
2022. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magadnak csináltatod nem másnak! A comb teljesen jó, könnyen meg tudod mutatni, és könnyen el tudod rejteni. Lehet Te is szívesebben veszel fel a tetkó után rövidnadrágot. :)
2022. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $$$$$ ***** válasza:
100%
Miért lenne felesleges? Nekem jelenleg 6 tetkom van. Abbol egy ami szinte egesz evben lathato( egesz felkar ). Van mind a két vadlimon azok ugye csak nyaron meg az edzőteremben. Van a bokacsontomon amit szinte mindig takar a zokni. És van kettő amit tenyleg csak az lát aki előtt teljesen leöltözök. Most valoszinuleg nemsokara lesz még egy ilyen. Nem nagyon izgat, hogy mások látjak-e. Magamnak csinaltatom.
2022. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ♥️

Mostmár csak elég bátorság kell,hogy el is induljak megcsináltatni😆😁

2022. máj. 17. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!