Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajánlott talpra tetoválni?...

Ajánlott talpra tetoválni? (stick & poke)

Figyelt kérdés

A talpam középső részére szeretnék egy stick and poke-ot készíteni, viszont nem tudom nem fog-e fájni utána, mivel a talpamra folyamatosan súlyt helyezek. Rá fogok tudni állni? Nem fog begyulladni? Illetve, ha elmennék egy szalonba min betekernék egy fóliával. Nekem ezt nem kell itthon megtennem? Plusz, az nem tesz neki rosszat ha kevésbé tud szellőzni, mivel zokni, cipő van rajtam? Azért annyira nem aggódom, hogy a festékkel lesz baj, mert vettem egy fasza minőségűt és a fertőtlenítésre is folyamatosan figyelni fogok.

Mindenképp utána fogok még olvasni a témának, de más véleményére, tapasztalatára is kíváncsi lennék.

Köszönöm ha válaszoltok!!



#tetoválás #Stick N Poke #tetoválás talpra #tetoválás otthon #gyulladt tetoválás
2022. máj. 23. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott. Egyrészt iszonyatosan fájdalmas, hisz egy csikis területen lesz. Másrészt az élettartama sem fog túl hosszú lenni. a zokni, cipő folyamatosan dörzsöli, hamar kikopik.
2022. máj. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdemes, a fent említetteken túl: mikor látná az valaki is? Amikor adsz neki egy talpast? A lábfejre jobb, ha már tetkózni szeretnél, vagy a lábfej oldalsó részére.
2022. máj. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!