Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezik jó tetoválás elfedő...

Létezik jó tetoválás elfedő smink/alapozó?

Figyelt kérdés
Az alkaromon van egy tetoválás, egy fontos eseményre szeretném letakarni, a sima alapozóm alól teljesen kilátszik. Légyszi, ha valakinek van tapasztalata, írja meg!
2022. jún. 11. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dermacol jó lehet viszont nagyon jól kell szint valasztani, hogy ne üssön el a borodtol.
2022. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Hosszuujju inget vegyel fel!! A rovidujju nem elegans!



A kezfejeden a MAC face and body nevu alapozoja. Westendben van uzlete. Vizallo eleg kopasallo alapozo. Retegelheto. De a ruhat megfogja!!

2022. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tipp: az alapozó előtt korrektort is használj, és a színt is igazítsd, van egy csomó tutorial tetoválások elfedéséről, szerintem nézz meg párat
2022. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A hosszúujjú sajnos nem opció, az esküvőmről van szó :D

2022. jún. 18. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
remélem nem tolakodás, megkérdezhetem, hogy az esküvődön miért szeretnéd lefedni a tetoválásod?
2022. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írtam egy hosszú magyarázatot, de végül rájöttem, hogy elég rosszul esne, ha valaki emiatt nekem esne. Maradjunk annyiban, hogy számomra valahogyan nem passzol stílusban egy menyasszonyi ruha és egy alkartetoválás.
2022. jún. 20. 19:57
 7/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Megoldódott? Ugyanezzel a problémával küzdök...

Letudtad takarni? Mivel?

2023. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam sajnos megoldás, kipróbáltam többféle alapozót de messziről látszik hogy ott van valami, meg a ruhát se akarom összekenni vele
2023. ápr. 21. 15:03
 9/13 anonim válasza:
Végül én alapozóval takartam le, kesztyűt vettem. :)
2023. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az én ruhámnak meg hosszú ujjat csináltattam és odavarrattam egy virágos csipkemintát ahol a tetoválás van :) így nem kellett kenegetni meg figyelni rá
2023. szept. 23. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!