Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezik olyan, hogy elmegyek...

Létezik olyan, hogy elmegyek tetoválóshoz, de nem a tetoválóművész varrja fel nekem a mintát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyon kicsi mintát amit a párom varrna fel nekem,viszont nem tudom,hogy engednék-e,hogy a párom belekontárkodjon :D (valószínűleg off,tudom) Esetleg,ha több összeget fizetnék,szerintetek? Aki esetleg tetovál,kérem írjon!

2019. máj. 19. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Garantáltan nem, mert az ott készült tetoválásért a tulaj felelös, és nem kockáztatja az engedélyét meg a hírét.
2019. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
huhh,jogos :/
2019. máj. 19. 17:06
 3/12 anonim válasza:
35%

Igen, de csak zárás után, és számla meg garancia nélkül.

És persze pénzért!

2019. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as: amelyik ezt megteszi, oda nem szabad menni!
2019. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

3.


Miért nem?


Steril körülmények, profi eszközök és alapanyagok.


Tudod, a villanyszámla nagy úr!

2019. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy rosszul sikerülne a minta, ha nem profi csinálja
2019. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,mindenkinek ment a zöld :)
2019. máj. 19. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok. Azért nem, mert ha valami félresikerül - ugyanis nem csak a higiénia (hiánya) miatt lehetnek problémák -, akkor azt a kérdezö szívja meg! Ha ilyenbe egy hivataloas tetováló belemegy, az nem profi, és az másban sem megbízható!
2019. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

En tetovalokent ugy gondolom, hogy ha rendesen, sterilen, mindent betartva elopakolok, megcsinalom a setupot, en felteszem az indigot az emberre, elmondom a masiknak mit hogyan csinaljon, es vegig mellette vagyok es segitek neki, akkor nem hiszem hogy kivetnivalo lenne a dologban. Nalunk pl volt mar hogy kisgyerek tetovalt az apukajara (aki amugy regi visszatero vendeg volt, jol ismertuk), es nem az volt hogy fuuuu ez nem professzionalis, hanem mindenki el volt ajulva hogy jaj de cuki. Ha a munkafelulet es eszkozok rendesen elo vannak keszitve, teljesen mindegy, hogy a tiszta gumikesztyuben en vagy mas emeli fel a gepet es er vele a vendeghez.

Inkabb ket aggalyom van a dologgal kapcsolatban: elso hogy az elkeszult tetko valoszinuleg csapnivalo lesz, masodik hogy hogyan kerjek penzt valamiert, amit nem en csinaltam?

2019. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 az anyag a tiéd, illetve a "betanítás" na meg addig ott kell ülnöd és aszisztálni szóval szerintem ezért teljesen jogos pénzt kérni.

Szerintem annyi hogy előtte ha az illető pl egy darab műbőrön kicsit gyakorolhat sokat segít, a munka minőségében meg az is segíthet ha egy részletet csinál az illető vagy csak egy pici tetkót aminél nincs sok esély hogy annyira rossz lesz.

Párommal mi is gondolkoztunk ilyenben.

2019. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!