Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Takartatok már tetoválással...

Takartatok már tetoválással heget?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetováló vagyok, heti 1-3szor szinte biztos.


Milyen típusú heged van? (égés, vágás, műtét, akné, gyakori horzsolás, bőrtranszplant...)


Mennyi idős a heg?



Ha self harm, akkor már tiszta vagy? Jó ideje? Van esély, hogy visszaesel?


Mi a cél, az álcázás, a figyelem elterelése vagy a színkorrekció?

2022. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vágás - üvegajtó okozta. 21 éves a heg. Tiszta vagyok teljesen, sosem próbáltam ki semmi drogot ha erre gondolsz és sosem próbáltam öngyilkos lenni.

A figyelem elterelés bár nem zavarnak a hegek - az egész karomon vannak kb. a 70-75 %-án.

2022. jún. 14. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tiszta vagyok teljesen, sosem próbáltam ki semmi drogot ha erre gondolsz és sosem próbáltam öngyilkos lenni."


Nem, farcolásra értem. Hasonló érzés tetováltatni, és van akit ez újra elindít a lejtőn.

2022. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

A hegek takarása általában jobban fáj (illetve ha az idegek halottak, akkor semennyire). Emiatt érdemes érzéstelenítő krémet tenned rá, de beszélj a tetoválóddal.


A textúrákat nem fogják tudni eltüntetni, de bele lehet őket építeni a dizájnba.

De ja, megoldható.


Lehet bizonyos részek kicsit makacsabbak lesznek, mert a hegekben nem ugyanúgy viselkedik a tinta, de ezt is meg lehet oldani egy kis utómunkával.

2022. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3/4 válaszoló: Rám a tetoválások mindig pozitív hatással voltak :)
2022. jún. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!