Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezik olyan szolgáltatás,...

Létezik olyan szolgáltatás, ami csak a tetoválás tervezésre szakosodott ?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek aki csak megtervezi nekem magát a mintát, de nem nála varratnám.


Létezik?


Kerestem, de csak olyat találtam, ami komplett szalon.



2022. aug. 19. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Grafikus, vagy keress egy olyan művészt, aki vállal ilyet. Általában nem a tervezésből élnek meg, így nem nagyon van, aki direkt erre szakosodik. Pláne, hogy a tetoválásban (ára, ideje) benne van a tervezés is. Bár, biztos akadnak tetoválók, akik elvállalnak csak tervezésr is jó pénzért.
2022. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem jársz vele túl jól, hiszen valaki más rajzát másolni kb olyan mintha a kézírását próbálnád utánozni.


Van aki profin másol, de még akkor se lesz az igazi.



De, teremészetesen sok grafikus szívesen rajzol neked, se semmi granacia nincs rá, hogy ezek a, működnek mint tetoválás, b, illenek az adott helyre, c, az adott művész egyáltalán elvállalja.



Mert az egy dolog, ha te pl a gyereked vagy a barátaid rajzát akarod felvarratni, szentimentális okból.


Ha viszont a tetoválóban nem bízol annyira, hogy ő tervezze, de ugyanakkor valaki más rajzát másoltatod vele, az picit azért tiszteletlen, és valószínüeg az adott művész nem lesz tőle túl boldog. Sőt, sokan el is küldenel vele a fenébe, mert megtehetik...

2022. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Akkor ha jól értem minden tetováló tervez is ?

2022. aug. 20. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindegyikük tervez is, ez benne van a tetoválás árában.

Keress egy tetoválót, akinek tetszik a stílusa, biztosan szívesen és szépen megtervezi neked a mintát és aztán fel is varrja.

2022. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt nem tudtam.
2022. aug. 20. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerves része a műveletnek.


Kb olyan, mintha azt kérdeznéd, neked kell-e vinned a receptet, ha étteremben akarsz enni.


A tetováló művész is büszke a rajzaira, szeret rajzolni, nem csak felvarrja rád mint egy fénymásoló.

2022. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tetováló is van, aki csak másol, de ha van egy kis eszed olyanhoz nem mész :)
2022. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!