Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akinek van tetoválása vagy...

Akinek van tetoválása vagy tetováló az pls segítsen(?)

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyen fakónak kell lennie ennek a tetoválásnak? Most 2 hetes. Az egyik kép napsütésben készült, és még fényes a bőrréteg rajta. Aki tud válaszolni az írjon és privátban elküldöm a képet mert ide nem engedi(?)

2022. szept. 23. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldjed, szívesen segítek! :)
2022. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Küldtem.
2022. szept. 23. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. :) Két hetesen még épp, hogy csak gyógyult, ilyenkor normális, hogy fényes, kopottabbnak/fakóbbnak tűnik és opálos a felülete.

Adj neki még 3-4 hetet, akkor már jobban fogod látni, hogy milyen is gyógyultan.

2022. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te vagy akinek küldtem a képet?
2022. szept. 23. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldjed
2022. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fárasztó96 ***** válasza:
Két hetesen nekem is fakónak/hiányosnak tünt. Az egyik tetkóm pont úgy helyezkedik el, hogy támaszkodáskor érinti a pad/asztal (ha lóg a karom, hátulról látható). A másik kettő is kopottnak tűnt, de egy hónaposan már szép fekete lett (mivel gondosan ápolom, mindig sötétnek látszik).
2022. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy gondosan ápolod?
2022. dec. 10. 07:56
 8/9 Fárasztó96 ***** válasza:
Naponta többször, amikor időm engedi testápolóval bekenem. Elég száraz bőrű vagyok, tanácsolta a tetoválóm is az ápolást.
2022. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet lehet én is azt fogom tenni. Bár nekem azóta is még kicsit fakó maradt de majd ki lesz javítva.
2022. dec. 10. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!