Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő után tudom befelé...

Mennyi idő után tudom befelé fordítani a septum piercinget?

Figyelt kérdés

Ha kiszúratom, akkor olyan egy-másfél, esetleg két hét után már be tudom fordítani..?

A szüleim nem díjaznák függetlenül attól, hogy nagykorú vagyok, szóval titkolni szeretném egy ideig. A kérdés az, hogy mennyi idő után tudnám befelé fordítani az ékszert, mert akkor nem látszana. Csak azért számít, hogy hány hétig ne menjek haza akkor a koliból. :D


2022. okt. 16. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én már forgattam az elején is, munkahely miatt muszáj volt sajnos minden nap. Persze lehetett volna csak befelé fordítva is hordani az elején, de hát nem azért csináltattam, hogy aztán ne is lássak belőle soha semmit. :D


Ez talán kicsit lassította a gyógyulást, de figyeltem rá, hogy mindig tiszta kézzel nyúljak csak hozzá és az abszolút szükségesnél többet ne tapizzam, na meg nyilván ápoltam, tisztítottam napi többször is. Ha jól szúrják, akkor a septum csak egy bőrdarabon megy át, nem az orrod porcos részén, így hasonló idő alatt gyógyul, mint egy fülbevaló pl. olyan 3-4 hét, de nekem már olyan 16-17 nap után teljesen gyógyultnak érződött.

2022. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!