Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan történik egy szemöldök...

Hogyan történik egy szemöldök tetoválás?

Figyelt kérdés

A konzultáció egyből a tetoválás előtt zajlik,vagy napokkal esetleg hetekkel előtte?

2,5 órát írt a tetováló,hogy annyi idő lesz az időpont amire megyek,de mivel eszemben sem volt ez a kérdés,így nem kérdeztem rá mennyire fájdalmas,vagy mihez hasonlo érzés?



2022. nov. 21. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani ezzel kapcsolatba, hogy ismerősömnek bekenték érzéstelenítővel, így csak kellemetlen volt, azt mondta. Akiknek nem érzéstelenítenek, általában azt mondják 10-es skálán 5-ös
2022. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közvetlenül tetoválás előtt rajzolják fel.

"érzéstelenítés" ide vagy oda, nekem nagyon fájt, mondjuk alacsony a fájdalomküszöböm.

2022. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak az első kör kellemetlen, mikor gyorsan átmegy rajta, hogy beszívódjon az érzéstelenítő.


Én utána szó szerint semmit nem éreztem, de az eleje se volt vészes, a végefelé már kiment az érzéstelenítő hatása de nem is kértem újat az utolsó 10 percre, annyira nem fájt, nekem 10-es skálán 3-as. De én jól bírom a fájdalmat.

2022. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!