Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sötét lett a szemöldök tetovál...

Sötét lett a szemöldök tetoválásom!!(?)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam szemöldök tetovalason, és alapból a barna szemoldokot szeretem, de a kozmetikus vagy fél óráig mondta hogy jó lesz a fekete, nem csinálja akkor olyan erősre,csak a festett fekete hajamhoz az jobban áll. Mondtam hogy de utálom ha sötét a szemoldokom, és barnát akarok

De mondogatta hogy higyjem el egyáltalán nem lesz sötét


Hát,de. Az.

Kérdésem, hogy vágjam ki a bőröm azon a részen, vagy korrekcional majd lehet rajta vilagositani valahogyan?

Ne oljetek meg a kommentekben légyszi.

Válaszokat köszi!



2022. aug. 30. 06:28
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem vàgjad.


Amúgy ezek a tetovàlàsok elég gyorsan kopnak,vilàgosodnak, ahogy làttam...

2022. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A friss tetoválás/sminktetoválás nem olyan színű, mint a gyógyult, hanem élénkebb. Majd akkor elégedetlenkedj, ha legyógyult és úgy is sötét.
2022. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes irja. Halvanyodni fog a szine idovel
2022. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem hogy a gyógyulás után tetszeni fog.☺️
2022. aug. 30. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a középbarna szemöldöktetkóm is nagyon sötét volt az első pár napban.Annyit azonban hozzátennék,hogy utánanézhettél volna kicsit,hogyan zajlik egy sminktetovàlás.Akkor tudhatnád,hogy ez normàlis.Sőt vedleni is fog,meg darabokban le fog esni,el fog tűnni aztàn vissza fog jönni :)
2022. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván utánanéztem, csak a drága férjem akadt ki hogy brutál sötét, azért estem kétségbe, mert hiába mondtam neki hogy nem marad így, csak mondogatta hogy dehogynem,ez egy tetkó, miért vilagosodna ki? Belembeszelte, és már én is kételkedtem.
2022. szept. 1. 22:39
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Férjed sem a legélesebb kés a fiókban...
2022. szept. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás minden esetben halványul, helytől függetlenül. A szemöldököd sem marad sötét.
2022. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutii
2022. szept. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérdező, ne ijedj meg! Én áprilisban voltam púderes tetováláson, brutál vastag és sötét lett, főleg az első 4-5 nap, aztán leesett a varr, szinte alig látszott alatta már a szín. Mire visszamentem korrekcióra 8 hét után, a jobb oldalt kb semmi nem maradt meg
2022. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!