Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vissza mennéntek-e ahhoz a...

Vissza mennéntek-e ahhoz a szemoldoktetovalohoz,akivel elsőre nem sikerült kiegyezni?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves volt,képek alapján nagyon szépen tetovált,viszont amit nekem felrakzolr borzalmas volt.

Megmutattam mit szeretnék,azt mondta az passzol az arcomhoz,viszont teljesen mást rajzolt fel.

Így végül nem lett feltetovalva,én nem szerettem volna,O pedig mondta,hogy látja,hogy bizonytalan vagyok,így semmiképp nem tetovalja fel

Mondta,hogy nyugodtan vissza mehetek,gondoljam át.

Mondta,hogy akkor az elképzelésem szerinti formát próbálja meg,és akkor hátha dűlőre jutunk.

Szerintetek?



2022. dec. 14. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másikhoz menj szerintem.
2022. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én garantáltan máshoz mennék, aki eleve nem azt akarja, amit elképzeltem, azzal nem érdemes foglalkozni.
2022. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Máshoz mennék (de ha a szakember azt javasolja, hogy az amit én kitaláltam nem passzol hozzám, nem állna jól, akkor törekednék valami köztes megoldásra)
2022. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!