Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásom-tusolás?

Első tetoválásom-tusolás?

Figyelt kérdés

Csütörtökön felvarrattam az első tetoválásom, egy picike motívum a bokámon.:) aznap kellett csak rá fólia, másnap levehettem.

1 hétig nem érheti víz

Eddig otthon megoldottam a fürdest úgy, hogy a kádba belefeküdtem a bal bokám kiraktam, utána csak külön a lábfejem megmostam.

Ma viszont nem otthon alszom és itt csak zuhany van, hajat is kéne mosnom. Ha fürdés alatt jól betekerem fóliával az elég védelmet nyújt? Vagy hogy csináljam?



ápr. 21. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lemosni lehet, beáztatni NEM.
ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Érheti víz, áztatni nem szabad. Egy gyors zuhanyt simán kibír.
ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy gyors lemosás még jó is neki.



Nyílt seb, nem jó ha a vér meg egyebekben tocsog, mert ezek a testmelegben megindulnak, ami kedvez a baktériumoknak.


Lemosod tiszta vízzel, antibakteriális szappannal, semmi baja nem lesz.

ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Csak azért ha hajat mosok az egy 10-15 perc (lány vagyok hosszú hajjal) az nem túl sok?
ápr. 21. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lóasd ki.
ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!