Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyit kér el egy tetováló...

Mennyit kér el egy tetováló egy ilyen mintáért?

Figyelt kérdés

[link]


Csak tesztnek akarom a csuklómra, hogy mennyire fáj..


2023. jan. 5. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, amennyi az alapár a helyen, annál olcsóbb nem lesz. Én utoljára tavaly tavasszal varrattam, akkor egy pesti helyen ez kb. 15ezer volt, nem tudom azóta nőtt-e ez az összeg.
2023. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SMJ2021 válasza:
100%

15-20 ezer mindenhol az alapár. Mármint normális szalonban persze. A megkezdett órát úgyis ki kell fizetni.

Pont a csuklòdra? Az egyik legkènyesebb hely! Bár ez kb 5 perc, amíg kész, nem lesz különösebb felhajtás. Viszont a tested szinte minden pontja más fájdalom szempontjából, szóval ha mar kifizetsz egy alap árat, csináltass valami mást tesztnek. Amiben van satír is. Ez csak kontúr, az a tetoválás legkisebb része. Fájdalmat tesztelni ez nagyon kevés! 🙂

2023. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!