Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy hetes a tetkóm elkezdett...

Egy hetes a tetkóm elkezdett vedleni, most milyen sűrűn kenjem folytatólagosan? És meddig?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedleni?!
2023. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hámlani, nem vedleni, azt a kígyók szoktak (többek között).


Amúgy erre nincs szabály, ahogy úgy érzed igényli és eszedbe jut. Gondolom első tetkó, azt szokták így túlgondolni az emberek. De nincs ok rá, gyógyítottam már tetkót úgy is, hogy abszolút semmit nem tettem rá soha, és úgy is, hogy napi 3x kentem, mindkettőnél szép lett az eredmény.


Arra figyelj csak, hogy ha kened ne tocsogjon a krémtól, mert az kiáztathatja a mintát. Éppen csillogjon csak, inkább kend napi többször vékony rétegben, mint hogy napi 1x rálocsolj egy fél tubus krémet.

2023. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk vedleni mondják.. Nem kenem vastagon köszönöm a választ
2023. febr. 9. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább paskold bele a krémet, de ne masszírozd, a varnak magától kell leesnie. Hol van? Tud levegőzni? Ha egy hetes, akkor már szépen el fog kezdeni varasodni, de ez sok mindentől függ. Méret, szín, felület, stb.

Nekem 5 van, most megyek a következőért. A színesnek több idő kell, és kényesebb is.

2023. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alkar 25cm nagyság, egész nap felvan gyűrve az ing ujjam szóval szabadon van. Az egész hamlik apró darabokban, azért jóval világosabb mint volt
2023. febr. 9. 10:52
 6/8 A kérdező kommentje:
3 kenni így elég lesz? Már hogy nem szárad ki
2023. febr. 9. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég. Ha túlkened, akkor kifakul, és csúnya lesz.

A művészem csak Bepanthen-t ajánl, van ami kimondottan tetkóhoz készült. Miután leesett a var, lehet kenni testápolóval is de akkor már elég napi 1x, majd elhagyni.

Fontos hogy elég folyadékot igyál! Ha száraz a bőröd, szintén heges lehet.

2023. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. febr. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!